پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
SharePoint

پیام مدیرکل نوسازی مدارس خراسان جنوبی بمناسبت فرارسیدن عیدنوروز 1389

http://www.nosazimadares.ir/southkhorasan/news/PublishingImages/oliaei-d.jpg
 دستان پرنوازش بهار ، طبیعت خفته را از خواب بیدار می سازد، و زمین و درخت رازهای رنگارنگ و عطرآگین خویش را نثار نگاه ما می کنند.

اینجانب به نوبه خود فرارسیدن عید سعید باستانی که همراه با روئیدن جوانه ها و درختان و نوشدن جسم ها و جانهای عاشقان است را به تمامی ایرانیان گرانقدر و مردم شریف خطه خراسان جنوبی تبریک و تهنیت عرض نموده و در سال جدید برای تمامی هم میهنان سلامتی ، شادی ، کامیابی ، بهروزی و برخورداری از نعمات خدادادی را از درگاه ایزدمتعال آرزومندم .

نامگذاري امسال به عنوان سال همت مضاعف و کار مضاعف از سوي رهبر فرزانه انقلاب ، نه بعنوان يک شعار، بلکه به عنوان يک الگوي ارزشمند و فرمان تاريخي است که بايد تمامی مسئولين و کارکنان در تحقق اين پيام تاريخي حساسيت و جديت از خود نشان دهند.

در حوزه عمران و مدرسه سازی اقدامات خوبی در سالهای پیشین از بدو تأسیس اداره کل نوسازی مدارس در استان خراسان جنوبی صورت گرفته و امسال نیز  با آمادگي کامل ، کوشش و همّت مضاعف همکاران محترم تلاش خواهیم نمود این فرمان آرماني و بيانات حکيمانه رهبر فرزانه انقلاب را نصب‌العين خود قرار داده و از تمام فرصت‌هاي موجود در راستاي رسيدن به اهداف بلند نظام استفاده نمائیم .