پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
SharePoint

مراسم کلنگ زنی مجتمع بزرگ فرهنگی ، آموزشی و پرورشی حیات طیبه در شهرستان قاین

 باحضور استاندار معزز استان ، معاونت عمرانی استانداری،رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور،رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان ،معاون توسعه مدیریت و مشارکتهای مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور و تنی چند از مدیران کل سازمان ،مدیرکل نوسازی مدارس،مدیرکل آموزش و پرورش استان ، و سایر مسئولین محلی و استانی مراسم کلنگ زنی مجتمع بزرگ فرهنگی ، آموزشی و پرورشی حیات طیبه در شهرستان قاین صورت پذیرفت .   

استاندار خراسان جنوبی در مراسم کلنگ زنی این مجتمع فرهنگی، آموزشی خدمت به مردم را توفیقی بزرگ دانست و اظهار کرد: مسئولیتی که مسئولان دارند توفیقی الهی محسوب می شود و شکرانه این توفیق خدمت شبانه روزی به مردم است.

قهرمان رشید، خدمت به مردم و رسیدگی به مشکلات آنان را از مهم ترین اصول تربیتی در اسلام و سیره اهل بیت (ع) دانست و افزود: پیروان واقعی ولایت فقیه و دین مبین اسلام کسانی هستند که نه به گفتار بلکه در رفتار نیز پیرو واقعی ائمه بوده و در خدمت به مردم یک لحظه از پای ننشینند.

دکتر حافظی رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور انجام کار خیر را اقدامی خداپسندانه عنوان نمودند و از خیر گرانقدر حاج آقای حسن نژاد تقدیر و تشکر نمودند .

مجتمع فرهنگی ،آموزشی و پرورشی حیات طیبه قاینات در زمینی به مساحت 33 هزار و 500 متر مربع مساحت و 12 هزار متر مربع زیربنای فضای آموزشی با اعتبار اولیه 50 میلیارد ریال با مشارکت صد در صدی خیر نیک اندیش حاج آقای حسن نژاد  احداث می شود.