پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
SharePoint

جشنواره خیرین مدرسه ساز نهبندان برگزار شد

 

جشنواره خیرین مدرسه ساز با حضور امام جمعه محترم ، فرماندار ، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز ، مدیر آموزش و پرورش و جمعی از خیرین و مسئولین شهرستان در سالن کانون فرهنگی هنری بعثت برگزار گردید .

بر اساس این گزارش ابتدا محمد رضا برآغوش مدیر آموزش و پرورش نهبندان ضمن خیر مقدم به کلیه حاضران در جلسه و به خصوص خیرین مدرسه ساز از خیرینی که در شهرستان نهبندان عمل مدرسه سازی را انجام می دهند تشکرکرد.

وی در ادامه با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم (ص) مدرسه سازی را عملی پسندیده دانست که پاداش آن همیشگی و مستمر است .

در ادمه حجت الاسلام خزایی امام جمعه محبوب و مردمی شهرستان نیز با اشاره به آیات و روایات به ایراد سخنرانی پرداختند وگفتند : برخی از علما در بعضی شرایط مدرسه سازی را ارجح بر ساختن مسجد می دانند .

همچنین درادامه محمد مهدی عظیمی فرماندار محترم نهبندان نیز از خیرین مدرسه ساز نهبندانی تشکر و قدر دانی کرد و گفت : آموزش و پرورش با فرستادن معلم به دور افتاده ترین روستاها برای تعلیم و تربیت دانش آموزان در حال انجام دادن رسالت خویش است همچنین دولت محترم تمام همت خود را برای ساختن مدارس انجام میدهد ولی همت دولت به تنهایی کار را کامل و تمام نمی کند .

وی افزود : این شما خیرین مدرسه ساز و دلسوز دانش آموزان و آینده کشور هستید که باید با کمک به آموزش و پرورش و دولت قدم در راه ساختن کشوری آباد بوسیله ساختن مدارس بگذارید .

گفتنی است در پایان جلسه کمک های نقدی و غیر نقدی زیادی از طرف خیرین برای امر مدرسه سازی جمع آوری شد .