پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ٢٦ مهر ١٣٩٨

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

امروزه اهميت علم و دانش بر بشريت مخفي نيست، همه مكاتب بشري و اديان آسماني بر كسب علم و دانش تأكيد دارند و پيشرفت و ترقي در مسير علم را افتخار آميز مي‌شمرند. لكن بدون ترديد دين مبين اسلام بيش از هر دين و آيين ديگري به علم بها داده و انسان‌ها را به تعليم و تعلّم فراخوانده است.

و در این میان افراد و خیرین نیک اندیشی هستند که با حرکت خطير و خيره کننده ی خویش و  با روی گشاده و دستان سخاوتمندانه درکمال آزادی و هم سویی و هم نوایی ، قصد و نیت الهی در انجام این گونه فرایض دینی و اخلاقی دارند و آن هم ساخت فضاهای آموزشی و پرورشی مناسب برای تحصیل هرچه بهتر دانش آموزان این مرز و بوم است . درودی خالصانه و ارادتی خاضعانه بر خیرین مدرسه ساز که مظهر مهر و عطوفتند.

اداره کل نوسازی مدارس استان خراسان جنوبی وابسته به سازمان نوسازی مدارس کشور به منظور احداث ، نوسازی ، بهسازی ، تکمیل ، توسعه ، تجهیز ، مطالعه و طراحی فضاهای آموزشی و پرورشی و ورزشی تأسیس شده است .

در راستای تحقق مأموریت فوق و اجرای برنامه های اصلی ، این اداره « ارتقای رضایت مشتریان » و « بهبود مستمر کیفیت » را بعنوان مهمترین هدف سازمان خود برگزیده است و نظام مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO 9001:2008 را مستقر نموده و خود را ملزم به تحقق موارد ذیل می داند :

* ایمن سازی و بهینه سازی فضاهای موجود و افزایش فضاهای آموزشی درحد استاندارد

* جذب و افزایش مشارکتها و تکریم و حمایت از خیرین مدرسه ساز

* تلاش درجهت بکارگیری کارکنان متعهد و ارتقاء سطح دانش و مهارت ازطریق ارائه آموزش های مستمر و اثربخش

* افزایش رضایت مشتریان ازطریق شناسائی نیازها و انتظارات آنها

* بهبود مستمر کیفیت و عملکرد فرآیندها

 

محمدرضا بیکی

مدیرکل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی