پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٦ خرداد ١٣٩٧
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

ساخت بیش از یک هزار و ۴۰۰ کلاس درس توسط خیرین مدرسه ساز همدان

متن

مدیر کل نوسازی مدارس استان همدان اظهار کرد: ۲۳۷ پروژه در قالب یک هزار و ۴۲۲ کلاس درس و زیربنای ۱۶۹ هزار و ۲۶۵ متر مربع توسط خیرین مدرسه ساز استان همدان ساخته شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان همدان:

از سال 1377 تا اول مهر ماه سال 1395 مجموعا 237 پروژه در قالب 1422 کلاس درس و اتاق با زیربنای ۱۶۹ هزار و  265 متر مربع توسط خیرین مدرسه ساز استان همدان بصورت خیری و مشارکتی ساخته شده وتحویل آموزش و پرورش شده است.

 

فرزاد تیموری افزود: در حال حاضر استان همدان دارای 688 خیر مدرسه ساز حقیقی و حقوقی می باشد که تعداد 168 خیر صرفا مدرسه ساز می باشند و مابقی خیرین با اهداء زمین ،مستغلات،پول نقد،تجهیزات و مصالح به مدرسه سازی کمک می کنند.

 

وی تصریح کرد: همچنین 2 هزار و 857 نفر از فرهنگیان استان با اهداء مبلغی از حقوق خود به صورت ماهیانه در امر مدرسه سازی مشارکت دارند.

 

مدیر کل نوسازی مدارس استان همدان با بیان اینکه 40 درصد از اعتبارات نوسازی مدارس استان محقق شده است، ابراز کرد: 23میلیارد تومان برای تخریب و بازسازی مدارس، 12میلیارد تومان جهت استاندارد سازی سیستم های گرمایشی  و6 میلیارد تومان جهت پروژه های خیری در نظر گرفته شده است.

 

تیموری خاطرنشان کرد: از ابتدای سال86 تا کنون 120میلیارد تومان اعتبار جهت تخریب و بازسازی اختصاص داده شده که در مجموع 278 مدرسه با 2 هزار و 292 کلاس و اتاق و زیربنای 266 هزار و 645 متر مربع تخریب, بازسازی و مقاوم سازی شده است.


تصویر

http://news.hamedan.ir/NewsImg/Newsimg858-hlfq.jpg

تاریخ

1395/10/22

استان

همدان

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان