پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٦ خرداد ١٣٩٧
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

دیدار مدیر کل نوسازی مدارس با معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی

متن

به گزارش روابط عمومی نوسازی مدارس امروز شنبه مورخ 18/10/95 ، مهندس بیکی مدیر کل نوسازی مدارس با خانم سرفرازی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری دیدار و گزارشی از اهم وظایف و ماموریت سازمانی اداره کل متبوعه را ایراد نمود.

وی در این دیدار حضور خیرین مدرسه ساز در عرصه ساخت و ساز فضا های آموزشی را دارای تاثیر شگرف دانست و عنوان نمود از ابتدای تشکیل استان و در جشنواره های برگزار شده بیش از 78 میلیارد تومان ره آورد این بزرگ مردان مشارکت کننده در عرصه ساخت و ساز فضا های آموزشی استان بوده است.

بیکی از برگزاری نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان خراسان جنوبی در آینده نزدیک گفت و عنوان داشت اولین جشنواره خیرین مدرسه ساز شهرستانی توسط فردوسی های مقیم خراسان رضوی و از جوار بارگاه امام رضا (ع) شروع گردید.مدیر کل نوسازی مدارس ضمن تشکر از حمایت معاون استاندار درخواست فراهم نمودن زمینه حضور فعالین اقتصادی در امر مدرسه سازی را درخواست نمود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی ضمن حمایت از حضور موثر خیرین در عرصه های ساخت و ساز فضا های آموزشی قول مساعدت و همکاری لازم با اداره کل نوسازی مدارس و مجمع خیرین مدرسه ساز استان در هر زمینه مورد نیاز را داده و افزود: امید می رود با همکاری همه جانبه بتوانیم شاهد رشد و توسعه استان خراسان جنوبی باشیم.

دیدار با معاون استاندار.jpg111.jpg

تصویر

http://www.dres.ir/public/PublishingImages/lists/news_public/archive/دیدار%20با%20معاون%20استاندار.jpg

تاریخ

1395/10/18

استان

خراسان جنوبی

تاریخ انقضا

2017-01-12T20:30:00Z
ضمايم
ارسال به پیام رسان