پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
پنج شنبه ٢٥ مهر ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

افتتاح مدرسه برکت در روستای زالی دوآب لرستان

متن

​مدیرکل نوسازی مدارس لرستان گفت: با مشارکت بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) مدرسه‌ای در روستای زالی دوآب افتتاح شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس لرستان، محمد چگنی در مراسم افتتاح مدرسه روستای زالی دوآب، بیان کرد: با مشارکت بنیاد برکت  این مدرسه در قالب دو کلاس درس با 212 مترمربع زیربنای آموزشی و اعتباری بالغ بر 290 میلیون تومان احداث شد و در اختیار آموزش و پرورش قرار گرفت.


وی در ادامه با بیان اینکه تخریب و نوسازی مدارس فرسوده از اولویت‌های اداره کل نوسازی مدارس استان لرستان است، افزود: 4 هزار و 750 کلاس درس تخریبی در استان وجود دارد که 30 درصد از آن‍ها به شدت فرسوده شده‌اند و عدم تخریب آن‌ها خطرناک است.


مدیرکل نوسازی مدارس لرستان تصریح کرد: متأسفانه اعتبارات دولتی پاسخگوی ساماندهی این مدارس نیست بنابراین امیدواریم با مشارکت بیش از پیش خیّرین بتوانیم در این مسیر اقدامات موثر انجام دهیم.


چگنی یادآور شد: امسال با مشارکت بنیاد برکت 9 پروژه آموزشی در قالب 28 کلاس درس در استان در حال ساخت است که امیدواریم در اسرع وقت تحویل آموزش و پرورش شود.


شایان ذکر است، در این مراسم امام جمعه شهرستان نور آباد، فرماندار، مدیر آموزش و پرورش، نماینده بنیاد برکت و جمعی از مسئولان استانی و شهرستان حضور داشتند.

 

DSC_8350.JPG 


DSC_8333.JPG

تصویر

تاریخ

1397/8/15

استان

لرستان

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان