پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
چهارشنبه ١ آبان ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

حضور رئیس و کارکنان سازمان نوسازی مدارس کشور در راهپیمایی یوم الله 13 آبان

متن

​رئیس و کارکنان سازمان نوسازی مدارس کشور هم صدا با دانش آموزان، دانشجویان و سایر اقشار مختلف مردم همزمان با سراسر کشور با حضور در راهپیمایی یوم الله 13 آبان، فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

97813 آبان.JPG 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، کارکنان این سازمان با شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، بر تداوم ارزش های انقلابی به ویژه استکبارستیزی تاکید کردند و با آرمان های بلند نظام مقدس جمهوری اسلامی بیعت مجدد کردند.

معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در حاشیه این راهپیمایی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان گفت: وحدت، مقاومت و حضور مردم در صحنه های حساس و تاریخ ساز انقلاب یکی از رمزهای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بوده است.


مهراله رخشانی مهر افزود: با حضور در این راهپیمایی، می توانیم یادآور رخدادهای مهم تاریخ انقلاب در روز 13 آبان باشیم و بار دیگر شکوه و اعتبار استکبارستیزی را به نام انقلاب رقم بزنیم.


وی با اشاره به اهمیت حضور همه اقشار جامعه در راهپیمایی این روز بزرگ اظهار داشت: پیام ملت ایران از برگزاری این آئین ها به ویژه راهپیمایی یوم الله 13 آبان این است که با ایستادگی و مقاومت و هوشیاری کامل و تبیعت از فرامین رهبر معظم انقلاب، از نظام و دستاوردهای آن حفاظت و پاسداری خواهند کرد.


رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور خاطر نشان کرد: امام خمینی(ره) با الگوگیری از همین سیره و روش پیامبران و امامان معصوم(ع) و با روحیه استکبار ستیزی به مقابله با استکبار جهانی پرداختند.

978132آبان.JPG 


تصویر

تاریخ

1397/8/13

استان

سازمان مركزي

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان