پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
چهارشنبه ١ آبان ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

مدیریت سبز موجب بهره‌مندی نسل‌های آینده از امکانات و انرژی می‌شود

متن

مدیرکل نوسازی مدارس استان لرستان گفت: با مدیریت سبز می‌توانیم حقی برای نسل‌های آینده قائل شویم تا آن‎ها نیز از امکانات و منابع انرژی بهره‌مند شوند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان لرستان، محمد چگنی در اولین جلسه راهبردی مدیریت سبز استان که با محوریت مدیریت سبز در فضاهای آموزشی برگزار شد، بیان کرد: با مدیریت و استفاده صحیح از منابع و انرژی قادر خواهیم بود امکانات و منابع موجود را برای نسل‌های آینده نیز حفظ کنیم.


وی با اشاره به نکات ضروری که باید در ساخت مدارس و دیگر فضاهای آموزشی رعایت شود، افزود: در ساخت فضاهای آموزشی باید به نکاتی از جمله اقلیم، مکان‎یابی صحیح، استفاده صحیح از انرژی به‌خصوص انرژی‌های تجدید پذیر، استفاده از تناسبات صحیح و استفاده از فضاهای سبز متناسب با اقلیم توجه شود.


مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان لرستان خاطرنشان کرد: برگزاری چنین جلساتی افزایش هم‌اندیشی می‌شود، بنابراین تداوم این جلسات ضروری است.


شایان ذکر است،اولین جلسه راهبردی مدیریت سبز استان لرستان با حضور معاونان فنی و اجرایی و مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان، نمایندگان شرکت گاز استان، اداره کل استاندارد، سازمان برنامه و بودجه و برخی دیگر از مسئولان استانی برگزار شد.


DSC_8317.JPG

تصویر

تاریخ

1397/8/12

استان

لرستان

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان