پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
چهارشنبه ١ آبان ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

آغاز عملیات اجرایی ساخت مدرسه خیّری در روستای آتشگاه اردبیل

متن

رئیس مجمع خیّرین مدرسه‌ساز اردبیل گفت: به همت برادران خیّر انصاری عملیات اجرایی ساخت مدرسه‌ای در روستای آتشگاه آغاز شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس اردبیل، جواد قرآن نویس در مراسم آغاز عملیات اجرایی ساخت مدرسه خیّرساز روستای آتشگاه، بیان کرد: این مدرسه به همت برادران نیک‌اندیش انصاری در قالب سه کلاس درس و 170 مترمربع زیبنای آموزشی احداث خواهد شد.


وی افزود: برادران انصاری قرار است مدرسه فرسوده روستای آتشگاه را تخریب و مدرسه جدید را در زمین این مدرسه قدیمی بنا کنند.


رئیس مجمع خیّرین مدرسه‌ساز اردبیل در ادامه با بیان اینکه حضور خیّرین مدرسه‌ساز در این برهه از زمان که مشکلات اقتصادی وجود دارد بسیار کمک کننده است، یادآور شد: بیش‌تر مدارس استان توسط خیرین احداث شده است. این عزیزان دوشا دوش دولت به آبادانی و آینده دانش‌آموزان توجه می‌کنند.


قرآن نویس در ادامه با توجه به فعالیت خیّرین مدرسه‌ساز در استان، خاطرنشان کرد: خیّرین تاکنون 372 پروژه آموزشی و پرورشی در قالب یک هزار و 479 کلاس درس در استان احداث کرده‌اند. خوشبختانه هر روز ما شاهد آغاز عملیات اجرایی ساخت مدرسه توسط این افراد هستیم به گونه‌ای که از ابتدای سال‌جاری کلنگ ساخت 12 مدرسه به زمین خورده است.

 

 

 

کلنگ-آتشگاه-انصازی07.jpg

تصویر

http://www.dres.ir/public/SiteAssets/Lists/news_public/archive/%DA%A9%D9%84%D9%86%DA%AF-%D8%A2%D8%AA%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%B5%D8%A7%D8%B2%DB%8C07.jpg

تاریخ

1397/8/9

استان

اردبیل

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان