پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
پنج شنبه ٢٨ شهریور ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

هشتمین همایش "مدرسه ایرانی معماری ایرانی" برگزار می‌شود

متن

مدیرکل دفتر فنی و تحقیقات سازمان نوسازی مدارس کشور از برگزاری هشتمین همایش و نمایشگاه ملی و اولین همایش بین‌المللی " مدرسه ایرانی معماری ایرانی" در اسفند ماه سال‌جاری خبر داد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، عماد مخدومی گفت: در راستای اجرایی کردن اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، این سازمان در نظر دارد با همکاری دانشکده هنر و معماری دانشگاه یزد و جمعی از صاحب‌نظران معماری کشور، این رویداد علمی را در تراز سند برنامه زیرنظام تأمین فضا، تجهیزات و فناوری برگزار کند.

 

وی افزود: ادارات کل نوسازی مدارس استان‌ها، جامعه فنی، مهندسی و معماری، اساتید دانشگاه و دانشجویان از مخاطبان اصلی این رویداد علمی هستند.

 

مدیرکل دفتر فنی و تحقیقات سازمان نوسازی مدارس با بیان اینکه این همایش در چهار بخش برگزار می‌شود، اضافه کرد: این همایش دارای بخش‌های علمی، طراحی، طرح‌های اجرا شده و عکاسی است.

 

مخدومی در ادامه با توجه به موضوعات و محورهای مقالات ارائه شده به این همایش، بیان کرد: هویت بخشی به فضاهای آموزشی، ورزشی و تربیتی و احیاء معماری اسلامی ایرانی با رعایت الگوهای بومی، الگوهای توسعه پایدار در آمایش سرزمین و اقتضائات محیط‌های آموزشی، تربیتی و جمعیتی، مکان‌یابی مدارس و مراکز، تکنولوژی ساخت و صنعتی‌سازی، مدرسه سبز و ملاحظات ارگونومیک و فضاهای آموزشی است.

 

مخدومی یادآور شد: به نفرات برگزیده اول تا سوم این همایش، جوایز نقدی اهدا می‌شود. در ضمن در صورت تأمین منابع مالی، طرح‌های برگزیده در قالب قرارداد مشاوره، در دستور کار اجرایی ادارات کل استان‌ها قرار می‌گیرد.

 

مدیرکل دفتر فنی و تحقیقات سازمان نوسازی مدارس کشور با اشاره به زمان و مکان برگزاری این رویداد علمی، گفت: این همایش 14 الی 16 اسفند ماه سال جاری در دانشکده هنر و معماری دانشگاه یزد برگزار می شود و متقاضیان برای شرکت در آن می‌توانند چکیده مقالات خود را تا 10 آذرماه  و طرح‌ها را تا 15 بهمن ماه به دبیرخانه همایش واقع در اداره کل نوسازی مدارس استان یزد ارسال کنند.


ایرانی اسلامی.jpg

 

تصویر

تاریخ

1397/8/1

استان

سازمان مركزي

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان