پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
چهارشنبه ١ آبان ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

تقدیر رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور از کارشناس GIS دفتر فنی و تحقیقات

متن

​معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور از کارشناس گروه GIS دفتر فنی و تحقیقات این سازمان تقدیر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، مهدی پناهی کارشناس گروه GIS دفتر فنی و تحقیقات به دلیل ارائه و چاپ مقاله ای با عنوان "پهنه بندی میزان آسیب پذیری سیل در حوزه فیروزکوه با استفاده از الگوریتم های فرا ابتکاری" در یکی از معتبرترین مجله های علمی دنیا (Scientific Reports - Nature) مورد تقدیر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور قرار گرفت.

دکتر مهراله رخشانی مهر، با اشاره به اهمیت تحقیق و پژوهش برای ارتقای دانش تخصصی افراد گفت: تخصص گرایی و پژوهش همواره موجب رشد و تعالی افراد و به تبع آن موجب توسعه سازمان ها و جوامعی می شود که از آن نیروی انسانی متخصص بهره مند هستند.


وی با بیان اینکه سازمان نوسازی مدارس کشور یکی از تخصصی ترین دستگاه های اجرائی کشور است که بر پایه اصول فنی و مهندسی برای عمران و آبادانی مدارس کشور تلاش می کند، اظهار داشت: معتقدم رشد و شکوفایی بدنه کارشناسی یک سازمان، تاثیر مستقیم بر افزایش بهره وری و بالا رفتن راندمان کاری مجموعه دارد و مدیران باید با توجه به این موضوع و فراهم آوردن زمینه های رشد و شکوفایی استعداد های کارشناسان، موجب ارتقا کیفیت خدمات ارائه شده به جامعه شوند.


رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور شناسایی نیروهای متخصص و با انگیزه را مورد تاکید قرار داد و یادآور شد: نیروی انسانی ماهر، متخصص و متعهد پشتوانه اصلی پیشرفت های مادی و معنوی جوامع است و ایران اسلامی نیز امروزه در مرزهای رشد و شتاب تولید علم قرار گرفته و به عنوان الگویی موفق در بین ملت ها معرفی می شود.


معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به موضوع مقاله چاپ شده کارشناس این سازمان گفت: با توجه به اینکه ایران جزو کشورهایی است که هر ساله بر اثر مخاطرات طبیعی، خسارات مالی و جانی جبران ناپذیری را متحمل می شود، کارشناسان و متخصصان همواره در صدد تهیه نقشه های آسیب پذیری انواع مخاطرات به منظور کاهش خسارات مذکور بوده و هستند که از جمله این مخاطرات می توان به وقوع زلزله، سیل و زمین لغزش اشاره کرد.


وی افزود: وزارت آموزش و پرورش با در اختیار داشتن بالغ بر صدهزار فضای آموزشی در پهنه جغرافیایی ایران باید اقدامات اساسی و راه‌گشایی به منظور کاهش آسیب های احتمالی مدارس و حفظ جان دانش آموزان انجام دهد که سازمان نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس به عنوان معاونت عمرانی وزارت آموزش و پرورش در راستای تحقق این هدف در سال های اخیر اقدامات قابل توجه ای داشته است.


رخشانی مهر ادامه داد: استفاده از آیین نامه های داخلی و خارجی به روز در طرح های مقاوم سازی و تخریب و بازسازی مدارس به منظور افزایش مقاومت لرزه ای مدارس در هنگام وقوع زلزله احتمالی، همچنین مطالعه دیگر مخاطرات (سیل و زمین لرزه) از جمله مواردی است که در برنامه سازمان قرار دارد.


رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در پایان با اهدای لوح تقدیر، از زحمات مهندس مهدی پناهی قدردانی کرد.

013.JPG 

تصویر

تاریخ

1397/7/28

استان

سازمان مركزي

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان