پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
چهارشنبه ١ آبان ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

بازدید رئیس سازمان نوسازی مدارس از فضاهای آموزشی آخرین نقطه مرزی استان خوزستان

متن

​معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با حضور در نقطه صفر مرزی استان خوزستان، از فضاهای آموزشی بخش اروندکنار بازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، مهراله رخشانی‌ مهر در چهارمین و آخرین روز از سفر خود به استان خوزستان با همراهی نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش استان، از فضاهای آموزشی آبادان و اروندکنار بازدید کرد.

وی در این بازدید بر ضرورت توجه به مناطق محروم بخصوص فضاهای آموزشی در نقاط مرزی تاکید کرد و گفت: همه شهرهای استان خوزستان، از اهواز و خرمشهر تا آبادان و دزفول و جای جای این دیار شهیدپرور به گردن ما حق دارند و ما وظیفه داریم که تلاش های مخلصانه، مردم این خطه دلاور پرور را هر یک به سهم خود جبران کنیم.

وی افزود: این مردم در دفاع از کیان و تمامیت ارضی میهن عزیز اسلامی از هیچ مجاهدتی مضایقه نکردند و حتی آنگاه که در تیررس دائمی و سنگین حملات موشکی دشمن قرار داشتند و خانه و کاشانه شان ویران می شد، لحظه ای از مقاومت دست نکشیده و ایستادگی کردند.

معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند خود، در مسیر بالندگی و شکوفایی روزافزون در تمام عرصه ها قرار دارد تصریح کرد: بدون تردید برای ورود قدرتمند به دهه پنجم حیات افتخار آفرین خود، نیازمند حرکتی پرشتاب تر در جهت عمران و آبادانی و به ویژه توسعه نظام تعلیم و تربیت هستیم.

رخشانی مهر با اشاره به اینکه رسیدگی به اینگونه مناطق در اولویت های وزارت آموزش و پرورش است، یادآور شد: در این خصوص دستورات لازم صادر شده و در تلاش هستیم تا بخشی از خسارات ناشی از جنگ تحمیلی بر فضاهای آموزشی مناطق مرزی جبران شود.


شایان ذکراست؛ دکتر رخشانی مهر در سفر چهار روزه خود به استان خوزستان، فضاهای آموزشی کلانشهر اهواز،شادگان، دشت آزادگان، مسجدسلیمان، آبادان و اروند کنار را مورد بازدید و بررسی قرار داد و از نزدیک با مردم این مناطق نیز دیدار و گفت وگو کرد.


IMG-20181018-WA0030.jpg

IMG-20181018-WA0036.jpg

IMG-20181018-WA0039(1).jpgIMG-20181018-WA0018.jpg

IMG-20181018-WA0011.jpg

تصویر

تاریخ

1397/7/26

استان

خوزستان

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان