پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٤ خرداد ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش: مدارس خشتی و گلی خطوط قرمز سازمان نوسازی مدارس کشور است که باید برچیده شوند

متن

​معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با تأکید براینکه مدارس خشتی و گلی جزو خطوط قرمز سازمان نوسازی مدارس است، گفت: مدارس خشتی و گلی باید از کشور برچیده شود.

مهراله رخشانی مهر در ادامه سفر یکروزه خود به همدان که در گردهمایی مدیران کل نوسازی مدارس استان ها حاضر شده بود، با کارکنان اداره کل نوسازی مدارس استان همدان هم دیدار و گفتگو کرد.

وی در این دیدار با بیان اینکه احداث و توسعه مدارس سبز، ایمن‌سازی، مکا‌نیابی و صنعتی سازی مدارس جزو اولویت‌های اصلی سازمان نوسازی مدارس کشور است، گفت: بر همین اساس برای تحقق صنعتی سازی مدارس که برای تسریع در روند ساخت و ساز مدارس انجام می شود، ردیف اعتباری خاصی در نظر خواهیم گرفت.

رخشانی مهر همچنین با بیان اینکه مشکلات معشیتی کارکنان این سازمان را به طور جد پیگیری می کنیم، افزود: منظور شدن حق فنی در احکام کارکنان ادارات نوسازی مدارس استان‌ها  و اختصاص اعتبار لازم به این امر را پیگیری می کنیم و به محض رفع مشکلات قانونی آن، این حق پرداخت شود.


446635742_360525.jpg446513858_357939.jpg 

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور در ادامه این سفر کوتاه، از پروژه استخر دانش‌آموزی در ناحیه یک همدان که در زمینی به مساحت دو هزار و 400 مترمربع و با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی در حال ساخت است، نیز بازدید کرد و ابراز امیدواری کرد:با تأمین اعتبارات لازم، این پروژه تا پایان سالجاری به بهره‌برداری برسد.

IMG_20181010_175920_865.jpg 

تصویر

تاریخ

1397/7/18

استان

همدان

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان