پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٤ خرداد ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور در همدان: جمع آوری بخاری های نفتی و گازی مدارس در اولویت است

متن

معاون فنی و نظارت نوسازی مدارس کشور گفت: جمع آوری بخاری های نفتی و گازی و استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدارس، در اولویت برنامه های این سازمان قرار دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، داریوش ورناصری در گردهمایی مدیران کل نوسازی مدارس کشور در همدان، با اشاره به جمع آوری بخاری های نفتی و گازی از مدارس، گفت: امیدواریم بتوانیم سیستم گرمایشی تمام مدارس کشور را استانداردسازی کرده و مانع ورود سوخت به داخل کلاس درس شویم.


وی در ادامه به وجود حدود یک هزار مدرسه خشتی و گلی در کشور اشاره و تاکید کرد: جایگزین کردن این نوع مدارس را با جدیت پیگیری می نمائیم و در نظر داریم تا پایان سال این نوع مدارس را جمع آوری کنیم


معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور با تاکید بر اتمام پروژه های نیمه تمام در سراسر کشور تصریح کرد: قبل از اتمام پروژه های نیمه تمام کشور، هیچ پروژه جدیدی را آغاز نمی کنیم و مدیران کل  استان ها باید با توجه به این مهم، توسعه فضاهای آموزشی را در مناطق مختلف کشور پیگیری نمایند.

ورناصری با بیان اینکه افزایش قیمت ها در بازار به هیچ وجه نباید بر روی کیفیت پروژه های مدرسه سازی تاثیرگذار باشد، گفت: مدارس به عنوان  خانه دوم دانش آموزان، از مهمترین مکان هایی است که باید به ایمن و استاندارد ساخته شدن آن توجه ویژه شود.


وی همچنین به پیشبرد اهداف نظام تعلیم و تربیت بر اساس اسناد بالا دستی همچون سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و سند زیرنظام فضا،تجهیزات و فناوری تاکید و از مدیران کل استانها درخواست کرد با مطالعه دقیق برنامه های این سند در راستای اجرایی کردن اهداف ترسیم شده قدم بردارند.


این مقام مسئول در پایان با اشاره به بهره برداری از 8 هزار کلاس درس در آغاز سال تحصیلی که در قالب 1700 مدرسه به صورت همزمان و به صورت ویدئو کنفرانس با حضور معاون اول رئیس جمهور افتتاح شد، از مدیران کل استان ها و مجموعه کارکنان و مهندسان قدردانی کرد.


446738019_227288.jpg 

تصویر

تاریخ

1397/7/18

استان

همدان

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان