پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٤ خرداد ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

نمایشگاه دستاوردهای خیرین مدرسه ساز گیلان برپا شد

متن

نمایشگاه عکس دستاوردهای خیرین مدرسه ساز گیلان با شعار «همه با هم مدرسه بسازیم» در رشت برپا شد. 


به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان، نمایشگاه عکس دستاوردهای خیرین مدرسه ساز استان گیلان با هدف فرهنگ‌سازی و ایجاد انگیزه برای مشارکت بیشتر خیرین در امر مقدس مدرسه سازی و با شعار «همه با هم مدرسه بسازیم» به همت اداره‌کل نوسازى، توسعه و تجهیز مدارس استان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت برپا شد.


مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان در حاشیه بازدید از این نمایشگاه، بیان کرد: این نمایشگاه، ظرفیت بسیار خوبی برای معرفی دستاوردها خیرین نیک اندیش در راستای توسعه عدالت آموزشی و ارتقای کیفیت آموزش در مدارس محسوب می‌شود.


علی اوسط اکبری با بیان اینکه مدرسه‌سازی نیازمند مشارکت تمام مردم است، تصریح کرد: مشارکت خیرین در امر مقدس مدرسه‌سازی مصداق واقعی همراهی مردم با دولت است.


وی با اشاره به شعار برپایی نمایشگاه مبنی‌بر «همه با هم مدرسه بسازیم»، افزود: باید برای تحقق این شعار کوشش کنیم، البته خیرین مدرسه‌ساز در توسعه فضاهای آموزشی نقش ماندگاری از خود به یادگار گذاشته‌اند.


گفتنی است، نمایشگاه عکس دستاوردهای خیرین مدرسه‌ساز از 14 لغایت 19 مهر با شعار «همه با هم مدرسه بسازیم» در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت در معرض دید علاقه‌مندان قرار دارد. این نمایشگاه آثار برجسته‌ای از محمد گلچین، هنرمند و عکاس بین‌المللی تالش از مدارس قدیمی و ییلاقی شهرستان تالش و همچنین تصاویری از مدارس خیرساز و پروژه های در حال اجرای استان را به تصویر می‌کشد.


DSCN3748.JPG 

چهاردهم مرداد166.JPG 

چهاردهم مرداد2.JPG 

چهاردهم مرداد3.JPG 

چهاردهم مرداد1778.JPG

تصویر

تاریخ

1397/7/17

استان

گیلان

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان