پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٤ خرداد ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

نماینده مجلس شورای اسلامی: تحصیل در فضاهای آموزشی ایمن حق تمام دانش‌آموزان است

متن

نماینده مردم کلیبر، خدا آفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی گفت: باید زمینه‌ای فراهم شود تا تمام دانش‌آموزان در فضای آموزشی ایمن به تحصیل بپردازند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس آذربایجان شرقی، قلی الله قلی‌زاده در دیدار با مدیرکل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان، بیان کرد: رویکرد مجلس شورای اسلامی، ایجاد احساس امنیت روانی در جامعه است که در  مسیر تحقق این هدف از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.


نماینده مردم کلیبر، خدا آفرین و هوراند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تأمین و تحقق اهداف و برنامه‌های آموزش و پرورش نیز یکی دیگر از اهداف نمایندگان مجلس است، افزود: تحصیل در فضاهای آموزشی ایمن و با نشاط حق بدیهی تمام دانش‌آموزان کشورمان است، بنابراین باید تلاش کنیم تا دانش‌آموزان در اقصی نقاط کشور از این حق بهره‌مند شوند.


وی با توجه به مشکلات و موانع موجود در حوزه آموزش، یادآور شد: تمام مسئولان و متصدیان حوزه تعلیم و تربیت باید تلاش کنند تا موانع و مشکلات برطرف شود.


ضرورت شناسایی مشکلات مدارس و رفع موانع

در ادامه این دیدار، نماینده مردم شهرستان شبستر در مجلس شورای اسلامی نیز خاطرنشان کرد: خوشبختانه اداره کل نوسازی مدارس استان با مشارکت خیرین مدرسه‌ساز توانسته اقدامات خوبی در سطح استان آذربایجان شرقی انجام دهد که امیدواریم این همکاری و مشارکت تداوم داشته باشد.


معصومه آقاپور افزود:  اداره کل نوسازی مدارس استان باید با بررسی مشکلات فضاهای آموزشی، برای رفع آن تلاش کند و علاوه بر ساخت مدارس مناسب در منطقه برای بازسازی و مقاوم سازی فضاهای آموزشی و تعمیر و نگه‌داری تجهیزات آموزشی اقدامات لازم را انجام دهد.


وی با توجه به ضرورت استانداردسازی سیستم‌های گرمایشی مدارس،یادآور شد:با توجه به اینکه آذربایجان شرقی جزو مناطق سردسیر کشور است ضروری است اداره کل نوسازی مدارس استان تمام مدارس را به سیستم‌های گرمایشی استاندارد مجهز کند.


نوسازی مدارس نیازمند مشارکت خیرین و نمایندگان مردم

در ادامه، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان آذربایجان شرقی گفت: اداره کل نوسازی مدارس برای توسعه فضاهای آموزشی ایمن و استاندارد علاوه بر مشارکت خیرین مدرسه‌ساز نیازمند حمایت‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی است.


پیام صدقی افزود: مشارکت خیرین و نمایندگان مجلس شورای اسلامی موجب می‌شود تا آینده‌سازان کشور در امنیت خاطر و آرامش به تحصیل بپردازند بنابراین هر چه در این حوزه هزینه شود در واقع آینده کشور تضمین شده است.

 

DSC_1196=1.jpg

تصویر

تاریخ

1397/7/16

استان

آذربایجان شرقی

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان