پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٤ خرداد ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

افتتاح 68 پروژه آموزشی و ورزشی در آذربایجان غربی

متن

مدیرکل نوسازی مدارس آذربایجان غربی گفت: در مهرماه سالجاری 68 فضای آموزشی و ورزشی در استان افتتاح شد که امیدواریم با افزوده شدن فضاهای جدید بتوانیم سرانه فضای آموزشی را در استان توسعه دهیم.  


به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس آذربایجان غربی، قهرمان رحمانی با بیان اینکه با آغاز سال تحصیلی 68 فضای آموزشی و ورزشی در استان افتتاح شد، تصریح کرد: از مجموع فضاهای افتتاح شده، 62 پروژه آموزشی و 6 پروژه ورزشی بوده است.


وی افزود: با افتتاح 62 پروژه‌ آموزشی، 329 کلاس درس به مجموع فضاهای آموزشی استان افزود شد. این مدارس با 30 هزار و 423 مترمربع زیربنای آموزشی به بهره‌برداری رسیده است.


مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان آذربایجان غربی یادآور شد: در این ایام، 6 پروژه ورزشی نیز با سه هزار مترمربع زیربنا نیز افتتاح شد.


افتتاح مدرسه خیرساز در شهرستان سلماس

رحمانی در بخش دیگری از سخنانش از افتتاح مدرسه خیرساز در روستای دلزی در شهرستان سلماس خبر داد و گفت: مدرسه 6 کلاسه خیرساز دلزی به همت خیر نیک اندیش «معصومه راستی» در روستای دلزی افتتاح شد.


وی افزود: این مدرسه در زمینی به مساحت 750 مترمربع و 340 مترمربع زیربنای آموزشی و با اعتباری بالغ بر 800 میلیون تومان احداث شده است.

 
 

 

 

 

 

۲۰۱۸۱۰۰۲_۱۲۰۲۱۰.jpg 

تصویر

تاریخ

1397/7/16

استان

آذربایجان غربی

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان