پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٤ خرداد ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

جهانگیری: مدرسه نقطه کانونی توسعه کشور است

متن

​معاون اول رئیس جمهور گفت: باید امکانات و شرایط لازم برای تعلیم و تربیت دانش‌آموزان در مدارس فراهم شود؛ زیرا مدرسه نقطه کانونی و اصلی توسعه کشور است.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، اسحاق جهانگیری در آیین بهره‌برداری همزمان ۱۷۰۰ فضای آموزشی، ورزشی و پرورشی در سراسر کشور که در دبستان خیرساز فرزانه ۳ تهران برگزار شد، بیان کرد: موثرترین، ضروری‌ترین و پربازده‌ترین مکان برای سرمایه‌گذاری، هزینه کردن در حوزه تعلیم و تربیت است.


وی با بیان اینکه مدرسه نقطه کانونی و اصلی توسعه کشور است، افزود: باید همه امکانات و شرایط لازم، از جمله فضاهای آموزشی مناسب و شایسته برای تعلیم و تحصیل آینده سازان میهن فراهم شود.


معاون اول رئیس جمهور با تأکید براینکه دانش‌آموزان باید علاوه بر برخورداری از شرایط مناسب، در فضای آموزشی ایمن و استاندارد به تحصیل بپردازند، تصریح کرد: آموزش و پرورش باید به خلاقیت دانش‌آموزان اهمیت ویژه‌ای بدهد و برای شکوفایی خلاقیت آینده سازان از هیچ تلاشی دریغ نکند.


جهانگیری خاطرنشان کرد: البته محدودیتهایی در این حوزه وجود دارد که بخشی از آن به شرایط کنونی کشور ارتباط دارد و بخشی هم به برنامه ریزی مدیران برمی گردد، بنابراین ضروری است اقدامات با دقت تمام انجام شود.


173.JPG

IMG-20181002-WA0000.jpg 

سسس.jpg069.JPG

تصویر

تاریخ

1397/7/10

استان

سازمان مركزي

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان