پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٤ خرداد ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

وزیر آموزش و پرورش: آینده کشور امروز توسط دانش‌آموزان در مدارس ترسیم می‌شود

متن

​وزیر آموزش و پرورش با توجه به اهمیت ساخت فضای آموزشی در کشور، گفت: ما باید مدارسی احداث کنیم که شایسته فرزندانمان باشد؛ زیرا آینده کشور امروز توسط دانش‌آموزان در مدارس ترسیم می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، سید محمد بطحایی در آیین بهره‌برداری همزمان ۱۷۰۰ فضای آموزشی، ورزشی و پرورشی در سراسر کشور که در دبستان پسرانه فرزانه ۳ تهران برگزار شد، گفت: امروز به کمک مردم و با وجود مشکلاتی که از سوی دشمنان بر ما تحمیل شده است، 8 هزار کلاس درس در سراسر کشور افتتاح می‌شود و این در حالی است که سال گذشته در چنین روزی ما 5 هزار کلاس درس را افتتاح کردیم.


وی با بیان اینکه مدرسه محلی برای تمرین مهارت‌های زندگی است، افزود: مدرسه باید به کارگاهی تبدیل شود که دانش‌آموزان در آن مهارت‌های فردی و اجتماعی را بیاموزند و گام اول آغاز این تحول، ساخت فضای آموزشی است. خوشبختانه تا پایان سالجاری 2 هزار کلاس درس جدید به مجموعه فضاهای آموزشی کشور افزوده و بخشی از کاستی‌ها جبران می‌شود.


وزیر آموزش و پرورش با اشاره به مشارکت‌ خیرین در امر مقدس مدرسه‌سازی، خاطرنشان کرد: ما باید تلاش کنیم تا مدارسی که در اختیار نظام تعلیم و تربیت کشور قرار می‌گیرد از همه نظر شایسته فرزندان این مرز و بوم باشد؛ زیرا آینده کشور توسط دانش‌آموزان در مدارس ترسیم می‌شود.

بطحایی.jpg

151.JPG

تصویر

تاریخ

1397/7/10

استان

سازمان مركزي

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان