پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

افتتاح آموزشگاه 9 کلاسه خیرساز ایوانکی با حضور وزیر آموزش و پرورش در سمنان

متن

در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید آموزشگاه 9 کلاسه خیرساز ایوانکی با حضور وزیر آموزش و پرورش در استان سمنان به بهره برداری رسید

مدیرکل نوسازی مدارس استان سمنان در حاشیه افتتاح این فضای آموزشی  اظهار داشت: این مدرسه که دارای 9 کلاس درس است که در زمینی به مساحت هزار و 948 متر مربع با یک‌هزار و 995 مترمربع زیربنای آموزشی با سازه بتنی احداث شده است.

سعید هژبری افزود: این مدرسه که در سه طبقه احداث شده است، دارای 9 باب کلاس درس، کتابخانه، سالن اجتماعات، آزمایشگاه شیمی و فیزیک، اتاق سریداری، نمازخانه، واحد سمعی و بصری و اتاق‌های اداری است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان با اشاره به اینکه احداث این فضای آموزشی به صورت مشارکتی بوده است، اظهار داشت:در احداث این مدرسه « حاج امیر فرحزادی و خانم عصمت فرحزادی» مشارکت کردند.

هژبری ادامه داد : برای احداث این مدرسه در مجموع 20 میلیارد و 400 میلیون ریال اعتبار هزینه شده است که 12 میلیارد و 400 میلیون ریال آن از محل اعتبارات دولتی و 8 میلیارد ریال نیز از سوی خیر نیکوکار تامین شده است.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با اشاره به اینکه دغدغه نمایندگان مجلس حل بخش اعظمی از مشکلات نظام آموزش و پرورش کشور بوده است تصریح کرد: در بودجه سال 97، نگاه مجلس در راستای تأمین مطالبات فرهنگیان بود.

کاتب  با بیان اینکه در بودجه سال 97 کل کشور اعتبارات دولت 22 هزار میلیارد تومان افزایش یافت تصریح کرد: با توجه ویژه نمایندگان مجلس به اعتبارات آموزش و پرورش، به این بخش 6 هزار و 700 میلیارد تومان افزوده شد؛ این در حالی است که امروز موضوع اشتغال، حمایت از تولید و کمک به محرومان و مواردی از این دست از اولویت‌ها و دغدغه‌های مهم کشور محسوب می‌شود.

کاتب با بیان اینکه دغدغه آینده جوانان، نوجوانان و نونهالان در مجلس شورای اسلامی وجود دارد یادآورشد: برای نخستین بار در نظام آموزش و پرورش سهم بودجه این وزارتخانه به 12.5 درصد از مجموع بودجه کل دولت رسیده استIMG_20180911_093030_146.jpg

تصویر

تاریخ

1397/6/20

استان

سمنان

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان