پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

25 فضای آموزشی جدید مهرماه امسال در مازندران به بهره برداری می رسد

متن

مدیرکل نوسازی مدارس مازندران گفت: 25 فضای آموزشی جدید مهرماه امسال در سطح استان به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس مازندران، قربانعلی شیرزاد در جلسه پروژه مهر آموزش و پرورش استان اظهار داشت: برای شروع سال تحصیلی جدید اقدامات زیادی صورت گرفته تا مهر امسال مدارس در بهترین شرایط بازگشایی شوند.

وی با اشاره به تعمیرات مدارس در تابستان، خاطر نشان کرد: تعمیر مدارسی که نیاز به بازسازی داشت از ابتدای تابستان 97 در دستور کار قرار گرفت و تا قبل از پایان شهریور به پایان می رسد.

شیرزاد با بیان اینکه بخش عمده ای از خرید تجهیزات مدارس جدید الاحداث انجام شده است، گفت: بخشی از کمبود تجهیزات هنوز باقی مانده که برای این بخش 800 میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته شده و تا پیش از آغاز سال تحصیلی انجام می شود.

این مقام مسئول با اشاره به لزوم استاندارد سازی سیستم گرمایشی مدارس گفت: از 11 هزار و 500 کلاس درسی که دارای بخاری گازی و نفتی بودند برای 9700 کلاس درس استانداردسازی گرمایشی انجام شده است.

وی با بیان اینکه حدود یک سوم کلاس های درس استان نیازمند بازسازی و مقاوم سازی هستند تصریح کرد: در برنامه ششم توسعه  3 میلیارد دلار برای بازسازی مدارس فرسوده کل کشور در نظر گرفته شده که با تخصیص این اعتبار مشکلات بازسازی مدارس تخریبی حل می شود که امیدواریم استان مازندران هم سهم خوبی از این اعتبار داشته باشد.

شیرزاد همچنین با اشاره به وجود تعداد محدودی مدارس خشتی و گلی و چوبی در استان گفت: محوطه سازی برخی از مدارس استان در تابستان امسال گفت : تمامی مدارس خشتی و گلی و چوبی در استان تا پایان سال به طور کامل حذف می شوند.


IMG_9916.JPG

تصویر

تاریخ

1397/6/18

استان

مازندران

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان