پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

بهره برداری از 51 فضای آموزشی جدید در خراسان جنوبی همزمان با آغاز سال تحصیلی

متن

مدیرکل نوسازی مدارس خراسان جنوبی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان که با حضور استاندار، سرپرست اداره کل آموزش و پرورش، نماینده مردم شهرستان قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی و سایر اعضاء برگزار شد، از افتتاح 51 فضای آموزشی جدید در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی، محمدرضا بیکی با اشاره به اضافه شدن 145 کلاس درس جدید به فضای آموزشی استان خاطر نشان ساخت: این تعداد فضا با هزینه کرد 25 میلیون تومان اعتبار به بهره برداری می رسد.

وی همچنین با اشاره به اختصاص بیش از 2 میلیارد تومان اعتبار برای تجهیز و زیباسازی مدارس استان افزود: احداث بزرگترین مجتمع آموزشی بیرجند با مشارکت آستان قدس رضوی با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد تومان از جمله پروزه های مهم این استان است که در آینده نزدیک عملیات اجرائی آن آغاز خواهد شد.

استاندار خراسان جنوبی نیز در این جلسه نسبت به برخورداری دانش آموزان 22 مدرسه عشایری استان از نعمت برق قول مساعد داد و اظهار داشت: حل توامان مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری آموزش و پرورش ضامن ارتقای مسائل آموزشی است.

وی تصریح کرد: استحکام بخشی، مرمت، بازسازی و زیباسازی مدارس 4 اصل مهم در بخش سخت افزاری مدارس است که ضامن سلامت جسم و جان دانش آموزان می شود.


IMG_0826.JPG 

تصویر

تاریخ

1397/6/18

استان

خراسان جنوبی

تاریخ انقضا

2018-09-11T19:30:00Z
ضمايم
ارسال به پیام رسان