پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

افتتاح آموزشگاه خیرساز روستای حاجی آباد در چهارمحال و بختیاری

متن

آموزشگاه روستای حاجی آباد در شهرستان کوهرنگ از توابع استان چهار محال و بختیاری که توسط بنیاد خیریه وفاق سبز علوی احداث شده است، افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان چهارمحال و بختیاری، آیین افتتاح این مدرسه با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان، مدیرکل آموزش و پرورش استان، مدیر بنیاد وفاق سبز علوی، رئیس آموزش و پرورش شهرستان کوهرنگ و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.

مدیرکل نوسازی مدارس استان در این مراسم ضمن قدردانی از اقدامات ارزشمند خیرین مدرسه ساز در استان گفت: ما با کمبود های زیادی در آموزش وپرورش مواجه هستیم و قطعاً بدون مشارکت خیرین نمی توانیم در این عرصه پیشرفتی داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه  مشارکت در مدرسه سازی معامله ای است که با خداانجام می شود، اظهار داشت: مشارکت خیرین در مدرسه سازی طی دو سال گذشته چندین برابر اعتبارات دولتی بوده است و این بزرگواران فرهنگ خوب مشارکت در توسعه فضاهای آموزشی  را در کشور نهادینه کرده اند.

براتی افزود: این فضای آموزشی دارای 2کلاس درس و 200 مترمربع زیربنا است که با مشارکت بنیاد خیریه وفاق سبز علوی و اداره کل نوسازی مدارس استان با 2 میلیارد و 500 میلیون  ريال اعتبار احداث شده است.

111110424272.JPG 

66664242424.JPG 

222242424242.JPG 

تصویر

تاریخ

1397/6/18

استان

چهارمحال و بختیاری

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان