پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

مدیرکل نوسازی مدارس البرز: برای دستیابی به سرانه استاندارد فضای آموزشی در استان به 8 هزار کلاس درس جدید نیاز داریم

متن

مدیرکل نوسازی مدارس استان البرز باحضور در برنامه تلویزیونی "میعاد شبانه"سیمای البرز گفت:برای دستیابی به سرانه استاندارد فضای آموزشی در استان و حذف مدارس دو نوبته، به ساخت حدود 8 هزارکلاس درس در استان نیازمندیم.

محمدرضا دلاوریان با بیان اینکه استان البرز به لحاظ موقعیت ویژه جغرافیایی و دارا بودن ظرفیت های بی نظیر اقتصادی همواره با مهاجرت روز افزون از دیگر استان های کشور روبروست، افزود: با توجه به تراکم بالای دانش آموزان در کلاس های درس، کمبود فضاهای آموزشی در نواحی 3و4 کرج و شهرستان فردیس بیشتر است.

وی بیان اینکه با پیگیری های انجام شده ضریب توزیع اعتبارات ملی استان البرز به دو برابر میزان قبلی افزایش یافته است افزود: در تلاش هستیم با برگزاری جلسات هم اندیشی و رایزنی با مسئولان، اعتبارات نوسازی مدارس استان را با اختصاص ردیف اعتباری ویژه افزایش دهیم.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان البرز تصریح کرد : اعتبارات دولتی به تنهایی نمی تواند تنگناهای فضاهای آموزشی استان را رفع کند و در این بین مشارکت های مردمی و کمک های خیرین نیک اندیش مدرسه ساز نقش بسزایی در تحقق اهداف تعیین شده دارد.

دلاوریان اظهار داشت: استان البرزدر 3 جشنواره گذشته خیرین مدرسه ساز رتبه نخست تحقق تعهدات را از آن خود کرده است که نشان از خوش عهدی خیرین گرانقدر این استان دارد و امیدها را برای تامین فضاهای استاندارد آموزشی برای رشد و پرورش آینده سازان کشور افزایش می دهد.

دلاوریان.jpg

تصویر

تاریخ

1397/6/14

استان

البرز

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان