پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٢٨ خرداد ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

ساخت سومین مدرسه اتباع بیگانه در استان البرز آغاز شد

متن

عملیات اجرایی ساخت آموزشگاه 12 کلاسه اتباع بیگانه در هشتگرد با مشارکت کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان و با حضور استاندار البرز، مدیرکل نوسازی مدارس استان، مدیرکل آموزش و پرورش البرز و جمعی از مسئولان شهرستانی و اهالی منطقه آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان البرز، این مدرسه در زمینی به مساحت 2هزار و 605 مترمربع با یکهزار و 130 مترمربع زیربنا در 3 طبقه با اسکلت بتنی ساخته می شود.

گفتنی است؛ هزینه ساخت این آموزشگاه 25 میلیارد ریال برآورد شده که 8 میلیارد ریال آن توسط کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان تامین شده است.

نجفی استاندار البرز در این مراسم با تاکید بر لزوم گسترش فضاهای آموزشی در استان گفت : افزایش سرانه فضاهای آموزشی ، کاهش تعداد مدارس دو شیفته و کاهش تراکم دانش آموزان در کلاس، تاثیر بسزائی بر افزایش کیفیت آموزش و یادگیری دانش آموزان دارد.

دلاوریان مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان البرز نیز در این مراسم با قدردانی از مشارکت کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان گفت : حدود 24 هزار دانش آموز اتباع بیگانه در استان به تحصیل مشغول هستند و با عنایت به اجرای منویات مقام معظم رهبری در رابطه با آموزش تمامی افراد لازم التعلیم حتی اتباع بیگانه، تلاش روزافزون برای ساخت مدارس ویژه این دانش آموزان ادامه دارد.

گفتنی است از سال 90 تاکنون ، 2 مدرسه ویژه اتباع بیگانه در مجموع با 21 کلاس درس در استان البرز به بهره برداری رسیده است و این پروژه سومین مدرسه اتباع خارجی در این استان است.

IMG_8441 [1024x768].JPG

تصویر

تاریخ

1397/6/12

استان

البرز

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان