پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٦ فروردین ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

همراه اول هم به جمع خیرین مدرسه ساز پیوست

متن

شرکت ارتباطات سیار ایران (اپراتور اول تلفن همراه کشور) با امضا 2 تفاهم نامه برای مدرسه سازی در مناطق زلزله زده کرمانشاه و همچنین فراهم آوردن امکان جذب مشارکت های مردمی با شماره گیری #24* به جمع خیرین مدرسه ساز پیوست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، طی آئینی با حضور رئیس جامعه خیرین مدررسه ساز کشور و مدیرعامل شرکت همراه اول، تفاهم نامه مشارکت در مدرسه سازی برای مناطق زلزله زده کرمانشاه و همچنین فراهم آوردن امکان پرداخت کمک های مردمی در سراسر کشور (مشترکین همراه اول) با شماره گیری #24* و واریز مبالغ جمع آوری شده مردمی به حساب جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، امضا شد.


بر اساس این گزارش؛ شرکت همراه اول علاوه بر پرداخت 50 میلیارد ریال کمک نقدی برای بازسازی مدارس مناطق زلزله زده کرمانشاه، با رونمائی از کمپین #مثل_اول ( مدارس را مثل اول می سازیم) و همچنین اعلام کد #24* برای شماره گیری تمام مشترکین همراه اول در سراسر کشور و پرداخت کمک های دلخواه به مدرسه سازی، تعهد خود را برای مشارکت در توسعه فضاهای آموزشی در مناطق محروم اعلام کرد.


گفتنی است؛ کد #24* (ussd) تا 16 شهریور ماه سالجاری برای جذب کمک های مردمی مشترکین همراه اول در سراسر کشور فعال خواهد بود تا نیکوکاران مدرسه ساز از پیر و جوان و زن و مرد و کودک بتوانند کمک های دلخواه خود را برای این کار خیر اختصاص دهند.


شایان ذکر است؛ جامعه هنرمندان و بازیگرانی چون فاطمه گودرزی،بهنوش بختیاری، الهام حمیدی، شهرزادکمالی زاده، لیلا بلوکات، شیرین ولیپور، حجت اشرف زاده(خواننده)، محمدرضا مصباح (تهیه کننده سینما) باحمایت از کمپین #مثل_اول حمایت خود را از مشارکت عمومی برای مدرسه سازی اعلام نموده و با شماره گیری کد  #24* کمک های شخصی خود را برای این کار خیر اختصاص دادند.


همراه اول.jpg 

تبادل.jpg 

تفاهم نامه.jpg

تصویر

تاریخ

1397/5/17

استان

سازمان مركزي

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان