پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٦ فروردین ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

​اولین جلسه اصلاح فرآیندها و روش های بهبود کار در سازمان نوسازی مدارس برگزار شد

متن

اولین جلسه شورای راهبردی نظام تحول اداری، اصلاح فرآیندها و روش های بهبود کار ، با هدف بهره وری در عملکرد و بهینه سازی فرایندهای اداری در سازمان نوسازی، توسعه و  تجهیز مدارس کشور برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، در این جلسه که با حضور جمعی از مدیران و معاونین ستادی سازمان تشکیل شد، معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و مشارکت های مردمی ،  با اشاره به لزوم مکانیزه کردن کلیه فرایند های اداری با استفاده از فناوری های نوین در راستای کاهش هزینه ها ، شفاف سازی و کوتاه کردن فرایندها بر اجرای این طرح در سازمان تاکید کرد.


محمد جمال زاده  با اشاره به مزیت های اجرای این طرح  در سازمان، اصلاح گردش امور ، تقویت توان و کارکرد نیروی انسانی و کاهش هزینه ها را از جمله مزایای این طرح ذکر کرد و همکاری و همراهی کلیه کارکنان سازمان را در پیشبرد موفقیت آمیز آن ضروری دانست.


 وی با اشاره به تشکیل کمیته های هفت گانه  در این خصوص به منظور پیاده سازی اهداف  این طرح ، اظهار داشت: مسئولین و اعضای کمیته ها  باید بر اساس ساختار،  برنامه های ابلاغی و پیش بینی شده، برنامه ریزی و اقدامات مناسب را اجرایی نمایند تا اصلاح فرآیندها و روش های بهبودکار در قالب شاخص های تعیین شده به درستی شکل بگیرد.


جمال زاده با بیان اینکه لازمه تحول در یک سازمان، داشتن برنامه بر اساس نیازهای آن سازمان و برنامه ریزی بر اساس متد های روز و تجربیات موفق است افزود : در پیش گرفتن چنین راهکارهایی موجب پویایی و تاثیرگذاری و موفقیت سازمان را تضمین می کند.


در پایان این جلسه مدیران و اعضای کمیته های اجرائی کردن این طرح، برای اجرای هر چه مطلوبتر آن به بحث و تبادل نظر پرداختند.


اصلی.JPG 

بهبود مدیریت.JPG

تصویر

تاریخ

1397/5/16

استان

سازمان مركزي

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان