پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٦ فروردین ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

آغاز عملیات اجرائی ساخت آموزشگاه 12 کلاسه خیر ساز در زنجان

متن

عملیات ساخت آموزشگاه "شادروان حسن غضنفریان" به همت خیر نیک اندیش حاج غلامحسین مطهری در زنجان آغاز شد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان زنجان نیز در آئین کلنگ زنی این آموزشگاه گفت: این مدرسه خیرساز ۱۲ کلاسه توسط خیر نیکوکار " غلامحسین مطهری" با تعهد ۱۸ میلیارد ریال هزینه، در زمینی به مساحت چهار هزار و ۷۷۰ مترمربع و با یکهزار و ۴۰۰ مترمربع زیربنا ساخته می شود.

جهانگیر صفری افزود: هم اکنون ۲۶ طرح خیری و مشارکتی با ۲۰۰ کلاس درس نیز در سطح استان در دست اجراست که چهار طرح آن مهر ماه امسال به بهره برداری می رسد.

طرح توفیق (مطهری) یکی از پروژه های خیری با معماری ویژه است که توسط همین خیر ( غلامحسین مطهری) با ۱۸ کلاس درس در دست اجراست و تمام فاکتورهای صرفه جویی بهینه انرژی در آن رعایت شده است.

مدیرکل دفتر برنامه ریزی انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش در نیز آیین گفت: مدرسه مبدا و مقصد تحولات است و ساخت این آموزشگاه ها با هدف ساختن انسان ها انجام می شود.

نورعلی عباسپور افزود: انسان باید به مرحله ای از رشد و شکوفایی رسیده و سطحی از فهم را داشته باشد تا به فکر رفاه حال همنوعان خود باشد که خوشبختانه این مهم در اقدام و فعالیت های خیرین نیکوکار مدرسه ساز به وضوح قابل درک و مشاهده است.

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان زنجان نیز گفت: این مجمع از سال ۷۷ تاسیس شده و تاکنون ۲۹۶ باب آموزشگاه را با یکهزار و ۱۳۴ کلاس درس، سالن ورزشی و نمازخانه در استان احداث کرده است.

علی اکبر فاضلی افزود: از ۲۶ طرح خیرساز، عملیات اجرایی احدث ۱۰ مورد آن از ابتدای سالجاری تاکنون آغاز شده است.

زنجان.jpg

تصویر

تاریخ

1397/5/16

استان

زنجان

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان