پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٦ فروردین ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

پیام رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار

متن

معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد «روز خبرنگار» پیام تبریک صادر کرد.


متن پیام بدین شرح است؛


پیام دکتر.JPG 

«ن والقلم و ما یسطرون»


جمهوری اسلامی ایران، جمهوری فرهنگ، قلم و آگاهی است و بی تردید آرامش روحی و روانی جامعه و تنویر افکار عمومی نسبت به رخدادهای جامعه، نیازمند تلاش هماهنگ، فراگیر و هدفمند جامعه رسانه ای کشور است.

خبرنگاران چشم بیدار مردم و مسئولان هستند و اگر در صراط یک منشور اخلاقی و رفتاری کارآمد قرار گیرند، می توانند به تعمیق و تعامل رسانه با مردم بینجامد.

در دنیای کنونی که با وجود تکنولوژی های ارتباطی پیشرفته و متعدد در امر دستیابی سریع به اطلاعات و منابع، كسب اطلاعات موثق و قابل اطمینان در مورد وضعیت سیاسى، اجتماعى، اقتصادی و امنیتى جامعه و انتشار آنها دشوار و در عین حال بسیار ضرورى است؛ نقش خبرنگاران در این عرصه بسیار حساس و مهم ارزیابی می شود.

17مرداد هر سال، بهانه ای است تا به جامعه خبری کشورمان خدا قوت و دست مریزاد بگوئیم و اين روز مقدس را که در حقيقت روز پاسداشت کوشش های صادقانه خبرنگاران آزاده ای است که برای تولید، توزیع و انتشار اطلاعات صحیح از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند، گرامی بداریم.

اینجانب بر خود وظیفه می دانم از تلاش ها، همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه، خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه رسانه ای کشور که در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی فعالیت‌های دولت تدبیر و امید و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و برای رشد و باروری اندیشه ها، خستگی ناپذیر و پر تلاش می کوشند، صمیمانه  قدردانی نمایم.

از درگاه خداوند متعال برای همه تلاش گران این عرصه، سلامتی، توفیق، بهروزی و ادامه فعالیت های آگاهانه را در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و در پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، خواهانم.

 

مهراله رخشانی مهر

معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور


تصویر

تاریخ

1397/5/16

استان

سازمان مركزي

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان