پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

پیام رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور به مناسبت فرا رسیدن روز خبرنگار

متن

معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به مناسبت فرا رسیدن 17 مرداد «روز خبرنگار» پیام تبریک صادر کرد.


متن پیام بدین شرح است؛


پیام دکتر.JPG 

«ن والقلم و ما یسطرون»


جمهوری اسلامی ایران، جمهوری فرهنگ، قلم و آگاهی است و بی تردید آرامش روحی و روانی جامعه و تنویر افکار عمومی نسبت به رخدادهای جامعه، نیازمند تلاش هماهنگ، فراگیر و هدفمند جامعه رسانه ای کشور است.

خبرنگاران چشم بیدار مردم و مسئولان هستند و اگر در صراط یک منشور اخلاقی و رفتاری کارآمد قرار گیرند، می توانند به تعمیق و تعامل رسانه با مردم بینجامد.

در دنیای کنونی که با وجود تکنولوژی های ارتباطی پیشرفته و متعدد در امر دستیابی سریع به اطلاعات و منابع، كسب اطلاعات موثق و قابل اطمینان در مورد وضعیت سیاسى، اجتماعى، اقتصادی و امنیتى جامعه و انتشار آنها دشوار و در عین حال بسیار ضرورى است؛ نقش خبرنگاران در این عرصه بسیار حساس و مهم ارزیابی می شود.

17مرداد هر سال، بهانه ای است تا به جامعه خبری کشورمان خدا قوت و دست مریزاد بگوئیم و اين روز مقدس را که در حقيقت روز پاسداشت کوشش های صادقانه خبرنگاران آزاده ای است که برای تولید، توزیع و انتشار اطلاعات صحیح از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند، گرامی بداریم.

اینجانب بر خود وظیفه می دانم از تلاش ها، همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه، خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه رسانه ای کشور که در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی فعالیت‌های دولت تدبیر و امید و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و برای رشد و باروری اندیشه ها، خستگی ناپذیر و پر تلاش می کوشند، صمیمانه  قدردانی نمایم.

از درگاه خداوند متعال برای همه تلاش گران این عرصه، سلامتی، توفیق، بهروزی و ادامه فعالیت های آگاهانه را در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) و در پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، خواهانم.

 

مهراله رخشانی مهر

معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور


تصویر

تاریخ

1397/5/16

استان

سازمان مركزي

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان