پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٦ فروردین ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

فرهاد قائمی سفیر خیرین مدرسه ساز در عرصه ورزش شد

متن

فرهاد قائمی عضو تیم ملی والیبال کشورمان به عنوان سفیر خیرین مدرسه ساز در عرصه ورزش معرفی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، ظهر امروز در جلسه ای با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور، فرهاد قائمی عضو تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران به عنوان اولین "سفیر خیرین مدرسه ساز"در حوزه ورزش معرفی شده و نشان سفیران مدرسه ساز را از دست معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور دریافت کرد. در این جلسه شهرام کوسه غراوی نماینده مردم ینودشت،گالیکش، ممراوه تپه و کلاله(رئیس مجمع نمایندگان استان گلستان)نیز حضور داشت.


بر پایه این گزارش، نشان سفیران فرهنگی مدرسه سازی به منظور ترویج و توسعه فرهنگ مشارکت در مدرسه سازی توسط جامعه خیرین مدرسه ساز و سازمان نوسازی مدارس کشور به چهره های محبوب و سرشناس کشور، از جمله هنرمندان، ورزشکاران و افراد تاثیرگذار جامعه اهدا می شود تا بتوانند به عنوان سفیران این عمل نیک ترویج گران این فرهنگ مقدس در جامعه باشند.


مهراله رخشانی مهر معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با بیان اینکه نفس عمل نیک خیرین مدرسه ساز بیشتر از آورده مادی آنان ارزشمند است، گفت : این انسان های نیکوکار و فرهیخته همواره توسعه دهنده فرهنگ ایثار و از خود گذشتگی در جامعه هستند و اهمیت کاری که مروجان این فرهنگ برای تعالی نظام تعلیم و تربیت انجام می دهند بسیار ارزشمند تر از کمک های مادی است.


وی با بیان مشکلات و کمبود های فضاهای آموزشی کشور اظهار داشت: با توجه به اینکه حدود 30 درصد فضاهای آموزشی کشور نیازمند بازسازی و مقاوم سازی است و همچنین میانگین سرانه فضای آموزشی موجود در کشور به ازای هر دانش آموز 5/2 مترمربع است، معتقدیم تنها با استفاده از اعتبارات دولتی نمی توان همه نیازهای فضاهای آموزشی کشور را تامین کرد.


رخشانی مهر افزود: خیرین مدرسه ساز در طول بیش از دو دهه فعالیت خود، همواره به عنوان بازوان توانمند عرصه آبادانی فضاهای آموزشی کشور، یاریگر بخش دولتی بوده اند و باید قدردان زحمات و حضور ارزشمند این بزرگواران باشیم.


رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، ورزشکاران و هنرمندان را جزو افتخارات و سرمایه های ملی کشور دانست و خاطر نشان ساخت: بدیهی است تاثیری که این قشر فرهیخته بر روی افکار عمومی جامعه دارند بسیار عمیق و ارزشمندتر است و در همین راستا افراد علاقه مند عرصه هنر و ورزش که موفق به احراز شرایط عنوان سفیران مدرسه سازی می شوند، انتخاب و معرفی خواهند شد.


شایان ذکر است؛ پیش از این مدیرعامل خبرگزاری پانا در عرصه رسانه ای کشور به عنوان اولین سفیر خیرین مدرسه ساز معرفی شده بود.


 سفیر نماینده.JPG

سفیر.JPG 

تصویر

تاریخ

1397/5/15

استان

سازمان مركزي

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان