پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٦ فروردین ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد

متن

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس کهگیلویه و بویراحمد بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز این استان با حضور پر شور خیرین نیکوکار استانی و ملی، مسئولین ارشد استانی ،مدیرکل مشارکت های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور در یاسوج برگزار شد.


مدیرکل نوسازی مدارس در این مراسم گفت: هم اکنون 60 پروژه خیری در قالب 314 کلاس درس با اعتباری افزون بر45 میلیارد و 600 میلیون تومان در دست اجرا است.


وی افزود: خیرین مدرسه ساز در سال های اخیر 60 میلیارد تومان برای احداث و تکمیل مدارس در استان تعهد داشتند که تا کنون 70 درصد آن محقق شده است.


جهان مهرابی باقدردانی از همراهی مستمر خیرین مدرسه ساز و به ویژه بانک های حامی امر مقدس مدرسه سازی گفت: با حضور ارزشمند خیرین، امکان برطرف کردن مشکلات و کمبودها در مدارس استان امکان پذیرتر است.


مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: خیرین مدرسه ساز یادواره هایی از خود باقی می گذارند که نه تنها فراموش نمی شوند، بلکه سینه به سینه ،نسل به نسل منتقل می شود.


رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کهگیلویه و بویراحمد نیز در این جشنواره با بیان اینکه خیرین در نشست با وزیر آموزش و پرورش بر نگهداری مدارس تاکید کردند، اظهار داشت: برای احترام به عمل نیک خیرین مدرسه ساز باید برای موضوع نگهداری مدارس بویژه کلاس های درس خیرساز تدبیری اندیشید.


در ادامه مدیرکل آموزش و پرورش استان نیز با اشاره به وجود 8هزار و 602کلاس درس در استان، نیازهای آموزش و پرورش استان در زمینه نگهداری تعمیرات و تجهیزات بویژه تجهیزات هنرستانی را برشمرد و از خیرین درخواست مساعدت نمود.


DSC_2571.JPG 

DSC_2674.JPG 

DSC_2727.JPG


تصویر

تاریخ

1397/5/13

استان

کهگیلویه و بویراحمد

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان