پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٦ فروردین ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

پایان مسابقات ورزشی کارکنان ادارات کل نوسازی مدارس منطقه چهار کشور در مشهد

متن

مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی کارکنان ادارات کل نوسازی مدارس منطقه چهار کشور با حضور ورزشکاران ،مربیان و سرپرستان تیمها در مشهد برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی، دراین مراسم که با حضور مدیرکل نوسازی مدارس خراسان رضوی و معاونین استان های شرکت کننده در مسابقات برگزار شد با اهدای جام و لوح از تیم ها و نفرات برتر تقدیر بعمل آمد.

در فوتسال و پینگ پنگ تیمهای خراسان جنوبی ، گلستان و خراسان شمالی مقاوم اول تا سوم را کسب کردند و جام اخلاق فوتسال نیز به خراسان رضوی رسید.

در شطرنج انفرادی مقام اول و دوم به رضا بهشادفر و حمیدحکم آبادی از خراسان رضوی رسید و علی حیدری از خراسان جنوبی نیز مقام سوم را بدست آورد.

همچنین در رشته دارت انفرادی احمد اللهیاری از گستان مقام اول راکسب کرد و حسین موسی زاده از خراسان رضوی و عبدالله رضایی از خراسان جنوبی نیز بترتیب مقام های دوم و سوم را بدست آوردند.

در این مراسم پس از ارائه گزارش مسابقات توسط خدادادی معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل نوسازی مدارس خراسان رضوی ، جاسم حسین پور مدیرکل نوسازی مدارس استان خراسان حضور تیم های مختلف ورزشی در این استان قدردانی کرد.

 گفتنی است این دوره از مسابقات در روزهای هشتم تا دهم مردادماه با حضور حدود 80 ورزشکار از استان های خراسان رضوی خراسان شمالی- خراسان جنوبی و گلستان در 4 رشته فوتسال پینگ پنگ شطرنج و دارت به میزبانی خراسان رضوی در مشهد برگزار گردید.


اختتامیه 07-500.jpg

تصویر

تاریخ

1397/5/11

استان

خراسان رضوی

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان