پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٦ فروردین ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

مدرسه ۶ کلاسه خیر ساز در هوراند آذربایجان شرقی افتتاح شد

متن

مدرسه ۶ کلاسه خیرساز روستای قلعه کندی هوراند که به همت خیر نیکوکار حاج قاسم حصارکی احداث شده است، با حضورمشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان فرماندار شهرستان هوراند و سایر مسولین منطقه به بهره برداری رسید.


به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس آذربایجان شرقی، مردانیان فرماندار هوراند ضمن قدردانی ازمشارکت خیرین در توسعه فضاهای آموزشی مناطق مختلف استان، خواستار توجه ویژه خیرین و مسئولین استان برای تامین کمبود فضاهای آموزشی شهرستان هوراند شد.


مدیر آموزش و پرورش هوراند هم در این مراسم ضمن قدردانی از خیر نیکوکار و اداره کل نوسازی مدارس استان بابت احداث و تجهیز این فضای آموزشی گفت: این آموزشگاه با ۴۰۰ مترمربع زیربنا و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار در یک طبقه با ۶ کلاس درس و مجهز به آبخوری، سرویس بهداشتی و موتورخانه مرکزی و شوفاژ احداث شده است.


عبدالهی افزود: بیش از ۳۳ درصد مدارس هوراند نیاز به بازسازی دارند.


حاج قاسم حصارکی خیر مدرسه ساز نیز ضمن قدردانی از همکاری تمامی اهالی روستای قلعه کندی از مشارکت برای  احداث اورژانس و توسعه راه ارتباطی بین دو روستای همجوار در آینده نزدیک خبر داد.


گفتنی است عملیات ساخت این مدرسه از فروردین سال۹۶ شروع و در مردادماه ۹۷ به پایان رسید. دراین مدرسه ۸۰ دانش آموز دختر وپ سر در دو مقطع ابتدایی و دوره اول متوسطه تحصیل خواهند کرد.


7.jpg

23.jpg

تصویر

تاریخ

1397/5/11

استان

آذربایجان شرقی

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان