پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

خیّر نیکوکار مدرسه ساز ارومیه ای در میاندوآب مدرسه 9 کلاسه می سازد

متن

​خیرنیکوکار مدرسه ساز محرم کریمی قاضی بازنشسته با امضا تفاهم نامه ای هزینه ساخت یک آموزشگاه 9 کلاسه را در روستای ملاشهاب الدین شهرستان میاندوآب تعهد کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی تفاهمنامه احداث مجتمع 9 کلاسه در روستای ملاشهاب الدین شهرستان میاندوآب با حضور مدیرکل نوسازی مدارس آذربایجان غربی، بکشلوی افشار معاون مشارکت های مردمی و خیّر نیکوکار، محرم کریمی به امضا رسید.


این خیر نیکوکار مدرسه سازی را یک وظیفه شرعی و اخلاقی در راستای تربیت انسان ها دانست و به سخن حضرت امام خمینی (ره) در این خصوص اشاره کرد و گفت : امام خمینی (ره) فرمود "مردم باید بدانند كه كمك به مدرسه سازی، كمك به خودشان و به فرزندانشان و به اين كشور و ملت است"پس هر کس در این راه کمکی کند در واقع به خود و فرزندش کمک کرده است.


مدیرکل نوسازی مدارس استان آذربایجان غربی نیز در این جلسه با اشاره به آیه 261 سوره بقره گفت : کسانى که اموال خود را در راه خدا انفاق مى ‏کنند، اموالشان همانند دانه‏ هایى است که هفت خوشه برویاند که در هر خوشه‏ صد دانه باشد؛ و خداوند براى هر کس که بخواهد (آن را) چند برابر می کند، و خداوند گشایشگر داناست‏. 


شایان ذکر است این مدرسه 9 کلاسه با 3800 متر مربع زیربنا، در زمینی به مساحت 4500 مترمربع و به طول 300 متر دیوارکشی محوطه در روستای ملاشهاب الدین شهرستان میاندواب احداث خواهد شد.


۲۰۱۸۰۷۳۱_۰۹۲۴۴۲.jpg 

تصویر

تاریخ

1397/5/10

استان

آذربایجان غربی

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان