پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٦ فروردین ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

خیّر نیکوکار مدرسه ساز ارومیه ای در میاندوآب مدرسه 9 کلاسه می سازد

متن

​خیرنیکوکار مدرسه ساز محرم کریمی قاضی بازنشسته با امضا تفاهم نامه ای هزینه ساخت یک آموزشگاه 9 کلاسه را در روستای ملاشهاب الدین شهرستان میاندوآب تعهد کرد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس آذربایجان غربی تفاهمنامه احداث مجتمع 9 کلاسه در روستای ملاشهاب الدین شهرستان میاندوآب با حضور مدیرکل نوسازی مدارس آذربایجان غربی، بکشلوی افشار معاون مشارکت های مردمی و خیّر نیکوکار، محرم کریمی به امضا رسید.


این خیر نیکوکار مدرسه سازی را یک وظیفه شرعی و اخلاقی در راستای تربیت انسان ها دانست و به سخن حضرت امام خمینی (ره) در این خصوص اشاره کرد و گفت : امام خمینی (ره) فرمود "مردم باید بدانند كه كمك به مدرسه سازی، كمك به خودشان و به فرزندانشان و به اين كشور و ملت است"پس هر کس در این راه کمکی کند در واقع به خود و فرزندش کمک کرده است.


مدیرکل نوسازی مدارس استان آذربایجان غربی نیز در این جلسه با اشاره به آیه 261 سوره بقره گفت : کسانى که اموال خود را در راه خدا انفاق مى ‏کنند، اموالشان همانند دانه‏ هایى است که هفت خوشه برویاند که در هر خوشه‏ صد دانه باشد؛ و خداوند براى هر کس که بخواهد (آن را) چند برابر می کند، و خداوند گشایشگر داناست‏. 


شایان ذکر است این مدرسه 9 کلاسه با 3800 متر مربع زیربنا، در زمینی به مساحت 4500 مترمربع و به طول 300 متر دیوارکشی محوطه در روستای ملاشهاب الدین شهرستان میاندواب احداث خواهد شد.


۲۰۱۸۰۷۳۱_۰۹۲۴۴۲.jpg 

تصویر

تاریخ

1397/5/10

استان

آذربایجان غربی

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان