پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٦ فروردین ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

توسط عضو کمسیون انرژی مجلس پیگیری می شود؛ تعهد ساخت 50 سالن ورزشی توسط وزارت نفت در قیر و کارزین فارس

متن

کوروش کرمپور نماینده مردم شهرستان های فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین و عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در بازدید از مدارس در حال ساخت دولتی و خیرساز قیرو کارزین بر تحقق تعهدات وزارت نفت در خصوص ساخت سالن های ورزشی در فارس که در سال های اخیر مسکوت مانده بود، تاکید کرد.


وی تحقق عدالت آموزشی را از ضروریات آموزش و پرورش، به ویژه در زمینه برخورداری از فضاهای آموزشی مناسب ذکر کرد و افزود: باید روش کار مدیران اجرایی به گونه ای باشد که همه شهرستان ها به صورت یکسان از امکانات و تجهیزات آموزشی، رفاهی و درمانی برخوردار باشند و حق و حقوقی از مردم نادیده انگاشته نشود.


نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند و قیروکارزین، کار خیرین مدرسه ساز را شایسته تکریم دانست و افزود: باید قدردان انسان های نیکوکاری باشیم که در این شرایط سخت اقتصادی، یاریگر دولت نظام اسلامی هستند و از دیگر مناطق استان در این شهرستان،برای آینده سازان هزینه می کنند.


عضو هیات رییسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی برای پیگیری تحقق تهعدات وزارت نفت مبنی بر ساخت 50 باب سالن ورزشی برای دانش آموزان استان که در سال های اخیر مسکوت مانده، قول مساعد داد.


در این بازدید، مدیرکل نوسازی مدارس نیز با اشاره به استعداد وافر دانش آموزان مناطق محروم این حوزه آموزشی، برای بازسازی چندین واحد آموزشی قدیمی قیروکارزین و تامین تجهیزات آموزشی هنرستان های این شهرستان اعلام آمادگی کرد.


سرفراز موصلی افزود: بیش از 13 هزار دانش آموز در 150 باب آموزشگاه این شهرستان تحصیل می کنند و 20 درصد فضاهای موجود نیازمند بازسازی و مقاوم سازی هستند.


قیر و کارزین.gif

تصویر

تاریخ

1397/5/13

استان

فارس

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان