پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٤ فروردین ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

دكتر شراهی مدیر کل دیوان محاسبات البرز : همدلی مسئولان استان البرز ، تنگناهای آموزشی را رفع خواهد کرد

متن

دكتر محمدرضا شراهی مدیر کل دیوان محاسبات البرز با حضور در اداره كل نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس استان البرز در ديداري صميمانه با مهندس دلاوریان مدیر کل نوسازی مدارس استان و جمعي از همكاران اداره كل، دكتر ساكي مدير كل آموزش و پرورش استان البرز و آقاي مهراني مدير عامل مجمع خيرين مدرسه ساز استان گفت : کمک به مدرسه سازی خود نوعی عبادت است و موجب تربیت نسلی آگاه و آینده ساز می شود .


IMG_7124.JPG


در این نشست که در اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان برگزار شد مدیر کل دیوان محاسبات البرز با اشاره به نگاه مثبت دستگاه های اجرایی و نظارتی استان به مقوله آموزش و مدرسه سازی خاطر نشان کرد : رتبه البرز از نظر سرانه فضای آموزشی رتبه مطلوبی نیست اما عزم راسخ مسئولان دست اندرکار در سطوح مختلف منطقه ای ، استانی و ملی و همراهی و همدلی آنان در تخصیص اعتبارات ، نوید بخش آینده ای روشن در تامین فضاهای آموزشی مورد نیاز است.

مدیر کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان نیز در این دیدار با قدردانی از حضور مدیر کل دیوان محاسبات البرز و هیئت همراه گفت : برگزاری نشست های هم اندیشی مسئولان در شناخت دقیق تر مشکلات فضاهای آموزشی و رفع تنگناها بسیار موثر است.

مهندس دلاوریان افزود : نرخ بالای رشد جمعیت دانش آموزی ، مهاجرت روزافزون و مدارس دو شیفته از مهمترین معضلات آموزشی در استان البرز است که با برنامه ریزی ها و پیگیری های لازم و به موقع به کمک مسئولین محترم و خیرین نیک اندیش بصورت مرحله ای مرتفع خواهد شد.

در ادامه ، ساکی مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز با اشاره به محرومیت استان از نظر سرانه فضای آموزشی علیرغم همجواری با پایتخت گفت : کمبود کلاس های درس ، کاهش کیفیت آموزش را در پی دارد و با توجه به شرایط خاص استان البرز از نظر رشد جمعیت دانش آموزی ، این کمبود بیش از پیش احساس می شود.
همچنین در پایان این دیدار از پروژه های در دست ساخت از جمله پروژه قلم و دکترمحمود بازدید میدانی به عمل آمد .
IMG_7165.JPG
IMG_7158.JPG

تصویر

تاریخ

1397/4/21

استان

البرز

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان