پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٤ فروردین ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

مسئول شورای بانوان خیر مدرسه‌ساز کشور:توسعه فضای آموزشی نقش مؤثری در تربیت فرزندان نسل آینده برای مدیریت کشور ایفا می کند

متن


مسئول شورای بانوان خیر مدرسه‌ساز با بیان اینکه در بسیاری از استان‌ها و به‌ویژه مناطق محروم کشور شاهد کمبود فضای آموزشی هستیم، گفت:‌ تشویق و ترغیب بانوان برای مشارکت در ساخت مدرسه در اولویت نخست ما قرار دارد.


eeewre.JPG


​خدیجه نیزاری در بیستمین جشنواره خیران مدرسه‌ساز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به کمبود اعتبارات دولتی مشارکت خیرین در ساخت مدرسه و پیشبرد پروژه‌های عمرانی برای ساخت مدرسه در ایران ضروری است.
وی با بیان اینکه سهم خیران در ساخت فضای آموزشی در کشور 30 درصد است اعلام کرد: درمجموع 30 هزار خیر در ساخت مدارس کشور مشارکت دارند.
مسئول شورای بانوان خیر مدرسه‌ساز بیان کرد: از این تعداد بیش از 19 هزار نفر از خیران آقا و بالغ‌بر 5 هزار و 200 نفر خانم هستند.
وی با بیان اینکه 25 درصد از این خیرین مدرسه‌ساز در کشور را بانوان خیر تشکیل می‌دهند اضافه کرد: در استان سمنان بالغ‌بر 377 خیر مدرسه‌ساز فعالیت می‌کنند که نزدیک به 99 نفر از آن‌ها بانوان هستند.
نیزاری با بیان اینکه در بسیاری از است آن‌ها و به‌ویژه مناطق محروم کشور شاهد کمبود فضای آموزشی هستیم خاطرنشان کرد: تشویق و ترغیب بانوان برای مشارکت در ساخت مدرسه در اولویت نخست ما قرار دارد.
وی ابراز داشت: توسعه فضای آموزشی نقش مؤثری در تربیت فرزندان نسل آینده برای مدیریت کشور ایفا می کند.​تصویر

تاریخ

1397/4/19

استان

سمنان

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان