پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٤ فروردین ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

افتتاح 68 فضای آموزشی استان آذربایجان شرقی در مهر 97

متن

​عیدی مدیرکل نوسازی ، توسعه وتجهیز مدارس آذربایجان شرقی گفت: 68 مدرسه با 412 کلاس درس امسال در آذربایجان شرقی افتتاح می شود.

به گزارش اداره روابط عمومی اداره کل نوسازی،توسعه وتجهیز مدارس آذربایجانشرقی به نقل از خبرگزاری صدا و سیما ، مدیرکل نوسازی ، توسعه وتجهیز مدارس آذربایجان شرقی در جمع خبرنگاران گفت : از این طرحهای مدرسه سازی 26 طرح مردمی، 18 طرح دولتی و 24 طرح به صورت مشارکتی اجرا میشود.


مصاحبه.jpg


عیدی با اشاره به لزوم آمار مدارس فرسوده استان خاطرنشان کرد : از حدود 24 هزار کلاس درس استان هفت هزار و 500 کلاس نیازمند تخریب و بازسازی است.
مدیرکل نوسازی ، توسعه وتجهیز مدارس آذربایجان شرقی درباره مدارس کانکسی هم گفت: حدود 300 کلاس درس کانکسی در استان وجود دارد که جمع آوری این مدارس با تخصیص اعتبار خاص صورت میگیرد و در سال گذشته 31 مدرسه کانکسی در مناطق محروم وکم دانش آموز استان تبدیل به مدرسه سنتی شد.
وی از رشد 20 درصدی مشارکت خیران در بیستمین جشنواره خیران مدرسه ساز آذربایجان شرقی خبر داد و افزود : در این جشنواره خیران استان اختصاص 800 میلیارد ریال برای ساخت ، نوسازی و تجهیز مدرسه در استان را متعهد شدند
بیستمین جشنواره خیران مدرسه ساز آذربایجان شرقی ششم تیر با حضور حدود 600 خیر در مراغه برگزار شد.تصویر

تاریخ

1397/4/19

استان

آذربایجان شرقی

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان