پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٤ فروردین ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در بازدید مجتمع آموزشی در حال ساخت : مقاوم سازی مدارس ماندگار در اولویت است

متنمعاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور ظهر امروز در بازدید از مجتمع آموزشی علامه طباطبایی منطقه 10 تهران ، با اشاره به اینکه مقاوم سازی مدارس ماندگار و دارای قدمت بالا در اولویت قرار دارد گفت : در شرایط کنونی کشور، مقاوم سازی و حفظ فضاهای آموزشی موجود اولویت دارد.

دکتر مهراله رخشانی مهر با اشاره به تدوین آئین نامه زلزله در سال ۱۳۶۸ افزود : تمام مدارسی که بعد از این تاریخ و بر اساس آئین نامه های نوین ساخته شده اند دارای ایمنی لازم هستند.

وی با اشاره به معماری خاص مدارس بالای ۵۰ سال، مقاوم سازی و حفظ ماندگاری مدارس قدیمی تر را ارزشمند دانست و عنوان کرد : مقاوم سازی مدارس دارای قدمت بالا حتی با هزینه بیشتر اولویت دارد، چرا که این نوع مدارس جز سند و تاریخچه آموزشی کشور هستند که خاطرات دوران دانش آموزی را در خود جای داده اند.

 رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در حاشیه بازدید و بررسی میدانی از روند اجرای این پروژه، ضمن اعلام مساعدت لازم برای تسریع در احداث آن، خواستار همراهی و اجرای تعهدات خیرین نیکوکار در راستای تکمیل و بهره برداری رسیدن این مجتمع آموزشی شد.

خاطر نشان می سازد : مجتمع آموزشی علامه طباطبایی با ۱۲ هزار مترمربع زیربنا دارای ۴۵ کلاس درس و سالن ورزشی است که به دلیل وجود مشکلات متعدد و کمبود اعتبارات طی سالیان گذشته اجرای آن متوقف شده بود.
000002.JPG


000022.JPG 

000000013.JPG 

000038.JPG 

000039.JPG 


0000048.JPG


تصویر

تاریخ

1397/4/17

استان

سازمان مركزي

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان