پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

مهندس اکبریان نماینده مردم البرز در مجلس شورای اسلامی : کمک به ساخت فضاهای آموزشی از بهترین کارهای خیر است .

متن

مهندس دلاوریان ، مدیر کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان با مهندس عزیز اکبریان نماینده مردم شریف کرج ، اشتهارد ، فردیس و آسارا در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.
GDGDG.jpg

در این دیدار صمیمی در دفتر مهندس اکبریان ، بر لزوم هم افزایی بیشتر برای استفاده از ظرفیت بالای خیرین در رفع کمبودها و مشکلات فضاهای آموزشی تاکید شد .
نماینده مردم کرج ، اشتهارد ، فردیس و آسارا در مجلس شورای اسلامی در این دیدار گفت : تراکم جمعیت دانش آموزی در استان البرز به دلیل نرخ بالای مهاجرت و بسیاری از عوامل دیگر بالاست و هر ساله بر میزان آن افزوده می شود.
مهندس اکبریان افزود : باید با اتخاذ تدابیر مناسب ، روند مشارکت خیرین گرانقدر مدرسه ساز را افزایش دهیم تا بسیاری از تنگاهای مرتبط با فضاهای آموزشی استان رفع شود و در این زمینه نمایندگان مردم شریف البرز در مجلس شورای اسلامی در کنار دیگر دست اندرکاران از هیچ کوششی دریغ ندارند.
وی خاطر نشان کرد : کمک به ساخت فضاهای آموزشی از بهترین کارهای خیر است و راه را برای رشد و علم اندوزی فرزندان این مرز و بوم فراهم می کند .
مدیر کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان نیز در این دیدار با قدردانی از همدلی و همراهی مسئولان استان به ویژه نمایندگان مردم شریف استان البرز در مجلس شورای اسلامی گفت : البرز با توجه به نرخ بالای رشد جمعیت دانش آموزی ، سالانه بطور متوسط به 400 کلاس درس نیاز دارد که می توان بخشی بزرگی از این نیاز را با تکیه بر مشارکت های مردمی تامین کرد.
مهندس دلاوریان تصریح کرد : گسترش فرهنگ مشارکت مردمی در امر مقدس مدرسه سازی به شیوه های مختلف و ایجاد اعتماد همگانی در کنار اعتبارات دولتی نقش زیادی در افزایش سرانه فضاهای آموزشی استان دارد.​

تصویر

تاریخ

1397/4/17

استان

البرز

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان