پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٤ فروردین ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

مهندس اکبریان نماینده مردم البرز در مجلس شورای اسلامی : کمک به ساخت فضاهای آموزشی از بهترین کارهای خیر است .

متن

مهندس دلاوریان ، مدیر کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان با مهندس عزیز اکبریان نماینده مردم شریف کرج ، اشتهارد ، فردیس و آسارا در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.
GDGDG.jpg

در این دیدار صمیمی در دفتر مهندس اکبریان ، بر لزوم هم افزایی بیشتر برای استفاده از ظرفیت بالای خیرین در رفع کمبودها و مشکلات فضاهای آموزشی تاکید شد .
نماینده مردم کرج ، اشتهارد ، فردیس و آسارا در مجلس شورای اسلامی در این دیدار گفت : تراکم جمعیت دانش آموزی در استان البرز به دلیل نرخ بالای مهاجرت و بسیاری از عوامل دیگر بالاست و هر ساله بر میزان آن افزوده می شود.
مهندس اکبریان افزود : باید با اتخاذ تدابیر مناسب ، روند مشارکت خیرین گرانقدر مدرسه ساز را افزایش دهیم تا بسیاری از تنگاهای مرتبط با فضاهای آموزشی استان رفع شود و در این زمینه نمایندگان مردم شریف البرز در مجلس شورای اسلامی در کنار دیگر دست اندرکاران از هیچ کوششی دریغ ندارند.
وی خاطر نشان کرد : کمک به ساخت فضاهای آموزشی از بهترین کارهای خیر است و راه را برای رشد و علم اندوزی فرزندان این مرز و بوم فراهم می کند .
مدیر کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان نیز در این دیدار با قدردانی از همدلی و همراهی مسئولان استان به ویژه نمایندگان مردم شریف استان البرز در مجلس شورای اسلامی گفت : البرز با توجه به نرخ بالای رشد جمعیت دانش آموزی ، سالانه بطور متوسط به 400 کلاس درس نیاز دارد که می توان بخشی بزرگی از این نیاز را با تکیه بر مشارکت های مردمی تامین کرد.
مهندس دلاوریان تصریح کرد : گسترش فرهنگ مشارکت مردمی در امر مقدس مدرسه سازی به شیوه های مختلف و ایجاد اعتماد همگانی در کنار اعتبارات دولتی نقش زیادی در افزایش سرانه فضاهای آموزشی استان دارد.​

تصویر

تاریخ

1397/4/17

استان

البرز

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان