پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٤ فروردین ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

122 کلاس درس و دو سالن ورزشي به همت بانک ها در مناطق زلزله زده کرمانشاه احداث می شود

متن

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان كرمانشاه، محمد سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، حسين زاده مديرعامل بانك ملي، افخمي مديرعامل بانك صنعت و معدن، چغازردي مديرعامل بانك سپه، عزیزالله مهدیان معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن ،استاندار کرمانشاه و مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه ، فرهاد تجری نماینده مردم سرپل ذهاب در مجلس شورای اسلامی و فرماندار سرپل ذهاب و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان از روند پیشرفت طرح های عمرانی و ساخت و سازواحدهای مسکونی و واحدهای آموزشی شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب بازدید بعمل آوردند.

مهندس نظری مدیرکل نوسازی و تجهیزمدارس استان کرمانشاه درحاشیه بازدید ازاحداث هنرستان دخترانه در سرپل ذهاب اظهار داشت: این پروژه آموزشی با مساحت 2 هزار مترمربع با اعتبار 4میلیارد و 500 میلیون تومان درحال احداث و در مرحله اسکلت بندی می باشد.

 وی افزود: ازاعتبارتخصیص یافته برای ساخت این پروژه، 3میلیارد و 500میلیون تومان بانک های سپه،ملی و صنعت معدن و تجارت تقبل کردند ومابقی توسط اداره نوسازی و تجهیز مدارس استان کرمانشاه مساعدت میشود.

وی پیشرفت فیزیکی ساخت این هنرستان 15درصد اعلام کرد و گفت: تلاش خواهد شد تا پایان شهریورماه امسال این پروژه به بهره برداری برسد و دانش آموزان سال تحصیلی جدید سر کلاس درس حاضرشوند.

مهندس نظري یادآور شد: به همت بانک های ملی،سپه و صنعت و معدن و تجارت 5 مدرسه با 57 کلاس درس با اعتبار 11 میلیارد و 600 میلیون تومان در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه احداث می شود.


وی خاطرنشان شد: به همت بانک های ملی،سپه و صنعت -معدن درشهرستان سرپل ذهاب 2 پروژه با اعتبار6 میلیارد تومان، درشهرستان ثلاث باباجانی یک پروژه با اعتبار یک میلیارد و 600 میلیون تومان، درشهرستان دالاهو یک پروژه با اعتبار یک میلیارد و 600 میلیون تومان و در شهرستان قصرشیرین یک پروژه با اعتبار 2میلیارد و 400میلیون تومان ساخته می شود.

 

ضمنا در جلسه بازسازي زلزله در ساعت 18 با حضور افراد فوق و نمايندگان مجلس آخرين روند بازسازي مدارس و مناطق زلزله زده توسط نظري ارائه گرديد و تفاهم نامه 5 پروژه فوق بين بانك هاي عامل استانداري كرمانشاه و نوسازي مدارس مبادله گرديد.

تصویر

تاریخ

1397/4/17

استان

کرمانشاه

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان