پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٤ فروردین ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

آغار عملیات اجرایی مدرسه بانک تجارت در روستای پازنان بویر احمد

متن

پازنان 048.JPG


آغاز عملیات اجرایی مدرسه سه  کلاسه بانک تجارت در روستای پازنان بخش سپیدار شهرستان بویر احمد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کهگیلویه و بویر احمد در آیین باشکوهی با حضور حاج زارع نماینده مردم بویر احمد و دنا در مجلس شورای اسلامی ،ده محسنی مدیر امور شعب بانک تجارت ،فرماندار بویراحمد ،خیرین ارجمند ،معاون ابتدایی مدیر کل آموزش و پرورش،مدیر کل نوسازی مدارس ،بخشدار مرکزی ،مدیران استانی شهرستانی و دیگر اقشار مختلف مردم، مدرسه ابتدایی سه کلاسه شهدای بانک تجارت در روستای پازنان بخش سپیدار شهرستان بویراحمد به زمین زده شد .

مهندس مهرابی ضمن خیر مقدم و قدردانی از مدیر امور شعب بانک تجارت و سایربانکها که در امر مقدس مدرسه سازی اقدامات خوبی را انجام داده اند  اظهار داشت :مدیران امور شعب بانکهای استان با ورود به کارهای عام المنفعه علی الخصوص احداث و تکمیل فضاهای آموزشی اقدامات شایسته ای را در سطح استان انجام داده اند که امروز شاهد کلنگ زنی یکی از این کارهای خدا پسندانه هستیم.

مدیر کل نوسازی مدارس :زیر بنای این فضای آموزشی را با احتساب سرویس بهداشتی 300متر مربع عنوان کرد و افزود :در احداث این پروژه مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال  بانک تجارت  مشارکت دارد  و مابقی از محل اعتبارات نیمه تمام مردمی هزینه  خواهد شد .

ده محسنی مدیر امور شعب بانک تجارت در این آیین گفت :خدمتی بالاتر و مهم تر از خدمت به هم نوع خود سراغ ندارم این اقدام از وظایف برتر و مهم بنده و همکارانم می باشد .

زارعی نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت:هرچه جامعه ای را  پویا تر ،با نشاط تر و موفق تر بیابیم دلیلش حضور خیرین و خیر اندیشان است که بدون هیچ منتی  به همنوعان خود کمک می کنند.  پازنان 084.JPG 

پازنان 096.JPG 

پازنان 102.JPG

تصویر

تاریخ

1397/4/16

استان

کهگیلویه و بویراحمد

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان