پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
یکشنبه ٤ فروردین ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

کلنگ زنی بزرگترین پردیس آموزشی،پژوهشی و فرهنگی کشور

متن

IMG_20180704_073808_720.jpg 

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی مراسم کلنگ زنی این پروژه عصر سه شنبه با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد کشور، مدیرعامل شرکت زغالسنگ پروده، فرماندار ویژه طبس و مسئولان محلی برگزار شد.
مدیرعامل شرکت پروده زغالسنگ طبس در این مراسم گفت: برای این پروژه مشاور گرفتیم و طراحی اولیه آن و بخشی از نما را طراحی کردیم که به این نتیجه رسیدیم چون پروژه بسیار بزرگ است، آن را در فازهای مختلف شروع کنیم.
رمضان کریتی ثانی افزود: پس از کلنگ زنی بلافاصله فاز یک آن را آغاز می کنیم و فازهای بعدی آن شامل مجتمع آموزشی پسرانه، مهدکودک و پیش دبستانی تا دبیرستان، کانون فرهنگی تربیتی و سالن ورزشی است.
وی گفت: استخر آموزشی، مسجد، کتابخانه، مرکز فرهنگی هنری، سالن اجتماعات و سینما، مرکز آموزشی معادن، فضاهای تفریحی، تجاری و پارکینگ و تاسیسات از فازهای بعدی این پروژه است.
مدیرعامل شرکت پروده زغالسنگ طبس در ادامه افزود: فاز اول پردیس آموزشی طبس با زیربنای 10 هزار و 500 مترمربع و اعتبار 200 میلیارد ریال و 24 کلاس درس با ظرفیت 576 نفر دانش آموز می باشد.
مهندس بیکی مدیر کل نوسازی مدارس خراسان جنوبی ضمن تشکر از مساعدت های شرکت زغالسنگ طبس و همچنین پیگیری های مجدانه طلائی مقدم معاون استاندار و فرماندار ویژه طبس گفت: حضور خیرین در ساخت فضاهای آموزشی استان خراسان جنوبی شایسته تقدیربوده و افزود: میزان تعهدات جشنواره های خیرین مدرسه ساز تا کنون و از ابتدای تشکیل خراسان جنوبی و قبل از بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز که ابتدای سال جاری برگزار گردید بالغ بر 119 میلیارد تومان بوده که بیش از 75 درصد آن محقق گردیده و با این مبلغ تعهد، بیش از 1574 کلاس درس در استان خراسان جنوبی ساخته و تحویل آموزش و پرورش استان گردیده است.
بیکی میزان تعهدات خیرین را تاکنون و با احتساب بیستمین جشنواره خیرین مدرسه ساز بالغ بر 139 میلیارد تومان بیان نمود و افزود: این میزان تعهدات خیرین مدرسه ساز نیاز به توجه و سخاوتمندی خیرین محترم مدرسه ساز به استان کویری و مرزی خراسان جنوبی دارد.

 

IMG_20180704_073819_013.jpg

تصویر

تاریخ

1397/4/13

استان

خراسان جنوبی

تاریخ انقضا

2018-07-12T19:30:00Z
ضمايم
ارسال به پیام رسان