پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ٢٩ دی ١٣٩٦
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

فرماندار دامغان:خیرين مدرسه ساز ۲۵ میلیارد ریال در ساخت و تجهیز مدارس دامغان مشارکت کردند

متن

فرماندار دامغان با اشاره به مشارکت خوب خیرين در ساخت و تجهیز مدارس این شهرستان گفت: خیرين دامغانی تاکنون ۲۵ میلیارد ریال در ساخت و تجهیز مدارس مشارکت داشتند.

علی اصغر مجد در آیین تکریم و معارفه مدیر آموزش و پرورش دامغان افزود: دامغان دارای ۴۵ خیر مدرسه ساز است که با همت بالا توانستند خدمات شایانی به عنوان باقیات و صالحات از خود به یادگار بگذارند.

وی مشارکت مالی در ساخت ۵۷ کلاس درس با آموزش و پرورش رایکی دیگر از اقدامات و فعالیت های ارزنده و ماندگار خیران این شهرستان ذکر کرد.

رئیس شورای آموزش و پرورش دامغان با اشاره به اینکه ۹۸ درصد از مردم شهرستان باسواد هستند، اظهار داشت: مدیریت آموزش و پرورش دامغان در طی سه سال گذشته تاکنون ۴۵۰ نفر از افراد بی سواد این شهرستان را با اجرای طرح ها و برنامه های فرهنگی باسواد کرده است.

مجد تصریح کرد: امیدواریم با با سواد شدن دو درصد باقیمانده افراد بی سواد دامغان در آینده نزدیک جشن محو بی سوادی را در این شهرستان برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه در شهرستان دامغان ۱۰۰ فضای آموزشی موجود است ، گفت: ۱۳ هزار دانش آموز با یک هزار ۲۰۰ کادر اجرایی اعم از مدیر، آموزگار و دبیر در این تعداد فضای آموزشی مشغول به تحصیل هستند.

تصویر

http://www.dres.ir/public/PublishingImages/lists/news_public/archive/2325007[1].jpg

تاریخ

1395/10/18

استان

سمنان

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان