پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
شنبه ٤ آذر ١٣٩٦
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

ساخت دو مدرسه در روستاهای همجوار نیروگاه اتمی بوشهر توسط خیرین

متن

مدیرکل نوسازی مدارس استان بوشهر از ساخت دو مدرسه در روستاهای هلیله و بندرگاه خبرداد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل نوسازي مدارس استان بوشهراحمد مرادی بعد از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از رفع مشکلات روستاهای همجوار نیروگاه اتمی بوشهر توسط دولت تدبیر و امید خیرین ساخت دو مدرسه شش کلاسه را به دلیل نیاز این روستاها در نظر گرفتند.

وی افزود: این مدارس روستایی در سطح دبستان تایین شده و همه اقدامات مقدماتی آن انجام شده است.

 

مدیر پروژه نیروگاه اتمی بوشهر گفت: با توجه به تعیین تکلیف دو منطقه هلیله و بندرگاه در جوار نیروگاه اتمی بوشهر این نیروگاه در توسعه زیرساخت‌های مناطق پیرامونی مشارکت می‌کند.

محمود جعفری بعدازظهر امروز در نشست بررسی ساخت دو واحد آموزشی در مناطق پیرامونی نیروگاه اتمی بوشهر با بیان اینکه خدمت رسانی به مردم یکی از مهم‌ترین رسالت این مجموعه است اظهار داشت: تعامل با مسئولان استان بوشهر برای ارائه خدمات به مردم از رسالت‌های مهم مسئولان و دست‌اندرکاران نیروگاه اتمی بوشهر است.

وی با تاکید بر توسعه زیرساخت‌های دو منطقه هم‌جوار نیروگاه اتمی« هلیله و بندرگاه» تصریح کرد:  مجموعه انرژی اتمی بوشهر با اهالی روستاهای هلیله و بندرگاه  که در کنار نیروگاه سکونت دارند تعامل بسیار بالایی دارد.

مدیر پروژه نیروگاه اتمی بوشهر با اشاره به اینکه این نیروگاه مشارکت خوبی برای توسعه زیرساخت‌های مناطق پیرامونی دارد افزود: با توجه به  تعیین تکلیف و حل مشکلات دو منطقه هلیله و بندرگاه در جوار نیروگاه اتمی بوشهر این نیروگاه در توسعه زیرساخت‌های مناطق پیرامونی مشارکت می‌کند.

جعفری تاکید کرد: ساخت مدرسه در این دو منطقه کوچکترین خدمت به مناطق پیرامونی است که تلاش می‌شود در ساخت بناهای آموزشی استان بویژه این روستاها کمک  بیشتری شود.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان بوشهر نیز با بیان اینکه نیروگاه اتمی بوشهر توجه جدی برای ساخت دو واحد آموزشی به روستاهای هم‌جوار دارد اظهار داشت :  نیروگاه اتمی بوشهر کار ساخت دو مدرسه 6 کلاسه را در روستاهای هلیله و بندرگاه بوشهر آغاز کرده است

احمد مرادی تاکید کرد: اداره کل نوسازی مدارس استان بوشهر با توجه به برداشتن ممنوعیت ساخت و ساز در این دو روستای همجوار نیروگاه اتمی بوشهر، برنامه‌های مهمی در توسعه زیرساخت‌ها دارد.

وی با اشاره به ساخت این دو واحد آموزشی خاطر نشان کرد:  هزینه ساخت دو مدرسه در روستاهای هم‌جوار نیروگاه اتمی بوشهر 20 میلیارد ریال برآورد شده که سازمان انرژی اتمی  بخشی از مبلغ  یاد شده تامین می‌کند.

 

1395010002 

تصویر

http://nosazimadaresbu.ir/images/news/1395010002.JPG

تاریخ

1395/10/18

استان

بوشهر

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان