پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٣١ اردیبهشت ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

مدیرکل جدید نوسازی مدارس استان اصفهان معرفی شد

متن

طی حکمی از سوی معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مدیرکل جدید نوسازی مدارس استان اصفهان منصوب شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، دکتر مهراله رخشانی‌مهر طی حکمی مهندس سید مهدی میربد را به عنوان مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان منصوب کرد.

 

معاون وزیر آموزش و پرورش در این حکم، تحقق اقداماتی هم‌چون ساخت، نوسازی، توسعه و تجهیز فضاهای آموزشی، تربیتی و ورزشی بر اساس ضوابط و استانداردهای فنی و مهندسی، ساماندهی فضای کالبدی موجود برای استفاده بهینه از امکانات و منابع، جذب مشارکت‌های سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی، بازسازی و مقاوم‌سازی فضاهای فرسوده و افزایش بهره‌روری و صرفه‌جویی اقتصادی با بهره‌گیری مناسب از فناوری‌های نوین ساخت و ساز در فضاهای آموزشی را مورد تأکید قرار داده است.

 

شایان ذکر است؛ سیدمهدی میربد دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی عمران با 12 سال سابقه کار اجرائی، از سال 1385 تا 1391 در اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان در سمت‌های مختلف از جمله ناظر و سرناظر ساختمان، عضو و دبیر شورای فنی اداره کل، مسئول آموزش و پژوهش‌های کاربری، بوده است و از سال 1391 تاکنون سرپرستی معاونت فنی و اجرایی اداره کل نوسازی مدارس استان را بر عهده داشته است.

 

میربد طی این سال‌ها عضو کمیته فسخ پیمان استانداری اصفهان، کمیته بازنگری فهرست بهای ابنیه 95 در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان و کمیته بازنگری فهرست بهای ابنیه 97 در سازمان برنامه و بودجه کشور نیز بوده است.

 

گفتنی است؛ مهندس محمد حسین سجاد مدیرکل سابق نوسازی مدارس استان اصفهان پس از 22 سال سابقه مدیریت در این اداره کل به مقام بازنشستگی نائل شد و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند وی در طول مدت مدیریت، وی را به عنوان مشاور رئیس سازمان منصوب کرد.

 

حکم جديد مهرماه.jpg 

تصویر

تاریخ

1397/7/21

استان

اصفهان

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان