پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
سه شنبه ٣١ اردیبهشت ١٣٩٨
ارسال به پیام رسان
مديريت مجوزهامديريت مجوزها

عنوان

گردهمایی مدیران کل نوسازی مدارس استان های سراسر کشور در همدان

متن

گردهمایی مدیران کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان های سراسر کشور صبح امروز در همدان آغاز به کار کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی مدارس کشور، پنجاهمین گردهمایی مدیران کل نوسازی مدارس استان های سراسر کشور با حضور دکتر مهراله رخشانی مهر معاون عمرانی وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با هدف بررسی مسائل و مشکلات اجرائی پیش روی ادارات کل نوسازی مدارس استانها و تبیین مسائل مطرح در حوزه فنی، صبح امروز در همدان آغاز به کار کرد.


معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در این جلسه با اشاره به اهمیت مشارکت و ارائه نظرات و پیشنهادات مدیران کل استان ها در خصوص اجرای سیاست های تبیین شده این سازمان، تهیه اطلس جامع مکانیابی مدارس، احداث و توسعه مدارس سبز، مجتمع سازی و صنعتی سازی مدارس را از جمله برنامه های مهم این سازمان عنوان کرد و گفت: برای اجرای طرح های تحقیقاتی در راستای پیشبرد اهداف ترسیم شده، به مشارکت جمعی مدیران، متخصصان و اساتید دانشگاه نیازمندیم تا بتوانیم کار بنیادین، دقیق، علمی و مطالعه شده ای را برنامه ریزی کنیم که برای سالیان سال مبنای عمل واقع شود.


وی افزود: مطالعات احداث مدرسه سبز به صورت پایلوت در سه استان سیستان و بلوچستان، زنجان و تهران درحال انجام است و پس از تدوین شاخص های دقیق مدرسه سبز، توسعه آن را در سایر استان های کشور در دستور کار داریم.


دکتر رخشانی مهر همچنین در رابطه با تدوین اطلس جامع مکانیابی مدارس گفت: در این خصوص، قرارداد انجام یک کار تحقیقاتی و جامع با یکی از دانشگاه های مطرح کشور منعقد شده که هم اکنون در حال انجام است.


وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به افزایش چشمگیر اعتبارات این سازمان در سال جاری گفت: اعتبارات سازمان نوسازی مدارس امسال 1200 میلیارد تومان بود که با اختصاص ۵۱۰ میلیارد تومان اوراق، به ۱۷۱۰ میلیارد تومان افزایش یافت.


448413060_227829.jpg 

448410376_227720.jpg


تصویر

تاریخ

1397/7/18

استان

همدان

تاریخ انقضا

ضمايم
ارسال به پیام رسان