پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
پنج شنبه ٢٨ شهریور ١٣٩٨


  
  

photo_2019-08-31_12-53-50.jpg

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کردستان با حضورمنصور مرادی نماینده مردم شریف سرو آباد و مریوان در مجلس شورای اسلامی ، احمدی مدیر کل نوسازی مدارس ، ابراهیم حسامی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز، فرماندار و بخشدار  همچنین  جمعی از مسئولین شهرستان آیین کلنگ زنی مدرسه 12کلاسه شهر گردشگری اورامان برگزار شد .

منصور مرادی در این مراسم قبل از برگزاری از زحمات جناب دکتر رخشانی مهر رئیس محترم سازمان نوسازی مدارس کشور تشکر کرد و از لطف و دیدگاهشون نسبت به مردم و به این منطقه قدر دانی نمود  .

احمدی مدیر کل نوسازی مدارس بیان کرد این پروژ یکی از بزرگترین ساختمانهای آموزشی در منطقه سروآباد میباشد که با هزینه ای بالغ بر 7میلیارد تومان از اعتبارات ملی احداث میشود ، زیر بنای آموزشی پروژه با مساحت 1483 متر مربع ، 50 متر مربع سرایداری ،60 متر مربع سرویس بهداشتی و در زمینی با 2000 متر مربع احداث خواهد شد .


  

P1310239.JPGP1310190.JPGP1310168.JPGP1310192.JPG

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس در هفته دولت با حضورمنصور مرادی نماینده مردم سرو آباد و مریوان ، احمدی مدیر کل نوسازی مدارس، حسامی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز ، فرماندار سرواباد ، بخشدار و جمعی از مسئولین نظامی و انتظامی در روستای کماله آیین کلنگ زنی مدرسه 4 کلاسه برگزار شد .                                                                                                                                                                     در این مراسم مرادی ضمن تشکر از زحمات نوسازی مدارس و مجمع خیرین در منطقه سرو اباد و پیگیری جهت برطرف نموده مشکلات و کمبودها ی آموزشی در منطقه تشکر و قدر دانی کرد .  .

احمدی مدیر کل نوسازی مدارس بیان کرد این مدرسه با 4 کلاس درس در زمینی به مساحت 750 متر مربه با زیر بنای آموزشی 205 متر مربع بالغ بر 600میلیون تومان هزینه ساخت دارد که با همت بنیاد علمی آموزشی قلم چی و اداره کل نوسازی مدارس ساخته میشود

  

P1310140.JPG

.P1310156.JPGP1310137.JPGP1310159.JPG

آیت‌الله حسینی شاهرودی یادآور شد: خداوند در دنیا انسان‌هایی را قرار داده که الگو و سرمشق دیگران باشند و شهید رجایی و شهید باهنر از الگوهای همه به ویژه مدیران هستند.

نماینده ولی فقیه در کردستان خواستار اطلاع‌رسانی خدمات دولت در استان شد و گفت: مردم باید در جریان فعالیت‌های انجام شده قرار گیرند.

او در بخش دیگری از سخنان خود یاداور شد: نظارت و بازرسی و توجه مدیران بر فعالیت‌ها باید جدی صورت گیرد تا به صیانت مدیر و کارکنان کمک کند و مایه‌ی رشد خودشان شود.

آیت الله حسینی شاهرودی در پایان با بیان اینکه در آستانه محرم قرار داریم، گفت: مدیران باید تمام توان خود را  در راستای  ترویج فریضه دینی امر به معروف و نهی از منکر به کار گیرند

  

​چهارم شهریور روز کارمند بر تمام پرسنل پر تلاش این مجموعه مبارک بادkarmand-days-photokade-1.jpgروابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کردستان

  

شیثش.jpg

مراسم کلنگ زنی ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه روستای کوییچ علیا درشهرستان بانه

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کردستان عملیات اجرایی دو پروژه آموزشی شامل مدرسه ۶ کلاسه محله حمزه آباد، مدرسه ۱۲ کلاسه روستای کوپیچ با حضورمدیر کل آموزش و پرورش استان ، معاون فنی و اجرایی نوسازی مدارس،  مسئولان استانی و شهرستانی و خیرین در  شهرستان بانه آغاز شد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان در آیین کلنگ زنی پروژه ۱۲ کلاسه روستای کوپیچ علیا گفت: مدرسه ۶ کلاسه حمزه آباد بانه شامل ۸۵۰ متر مربع ساختمان آموزشی، ۲۰۰ متر دیوار محوطه با اعتبار 40 میلیارد ریال در مهر ماه سال ۹۹ به بهره برداری می رسد.

رشید قربانی با بیان اینکه اعتبارات این واحدهای آموزشی از محل اعتبارات دولتی استانی و شهرستانی تامین می شود افزود مدرسه 12 کلاسه کوپیچ بانه در سه طبقه و یک هزار و 700 متر مربع مساحت با اعتبار 50 میلیارد ریال احداث می شود ..

وی یادآور شد: در شهرستان بانه ۱۳ پروژه آموزشی با ۴۶ کلاس درس در حال احداث است که بخشی از این پروژه ها مهر ماه امسال به بهره برداری می رسد که  شامل مدرسه مولوی، باهنر، مدرسه محله حمزه آباد، مدرسه شاه حسینی، مدرسه روستاهای هه لو، قلی آباد، شانه گوله، سارتکه، سماقان، کوپیچ علیا، کوخ شیخ الاسلام، گوماو و پروژه چند منظوره شهید رجایی است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان با اشاره به رشد بالای جمعیت در بانه گفت: در سال آینده ۱۰ مدرسه دیگر به کمک سازمان نوسازی مدارس کشور در شهرستان مرزی بانه احداث می شود


  

PhotoGrid_1565099091524.jpgPhotoGrid_1565099580086.jpg

رشید قربانی مدیر کل آموزش و پرورش استان کردستان  ظهر امروز در بیست و یکمین جشنواره خیران مدرسه‌ساز و آئین تجلیل از خیرین نیک‌اندیش که در کتابخانه امام خامنه‌ای این شهر برگزار شد، اظهار داشت: امیدوارم این نشست گامی موثر در جهت پیشبرد هرچه بیشتر اهداف و برنامه‌ریزی‌ها در زمینه ساخت مدارس توسط خیرین باشد.

وی با قدردانی از فعالیت‌های خیرین مدرسه‌ساز گفت: اگر در ساخت مدارس استان خیرین مدرسه‌ساز پای کار نبودند، آموزش وپرورش در فراهم کردن فضاهای آموزشی با مشکل جدی مواجه می‌شد.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان با اذعان به اینکه یک سوم از فضاهای آموزشی استان از وضعیت مطلوب و استانداری برخوردار نیست، تصریح کرد: از این یک‌سوم، 30 درصد آن در وضعیت حادتری قرار دارد که عملیات نوسازی و اصلاح آنان آغاز شده است.

وی با اشاره به پیش‌بینی‌های انجام شده گفت: طی یکی دو سال آینده در مجموع 200 کلاس به کمک مجمع خیرین مدرسه‌ساز، اعتبارات استانی و‌ ملی و قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه ساخته می‌شود.

قربانی با بیان اینکه امسال اعتبار قابل توجهی به حوزه نوسازی مدارس اختصاص یافته است، ادامه داد: تا مهر ماه سال‌جاری تمام مدارس روستایی دارای علمک گاز به سیستم گرمایشی استاندارد مجهز شده و مدارسی که فاقد گاز هستند، نیزسیستم گرمایشی استاندارد به آنان تعلق گیرد.

وی با بیان اینکه کلیه مدارس خشتی و گلی در استان تا مهر ماه سالجاری تخریب و بازسازی گردیده و تحویل ادارات آموزش وپرورش می گردد، افزود: در سال‌جاری مدارس سنگی نیز مورد بررسی قرار گرفته تا به کمک خیرین مدرسه‌ساز به سمت استاندارد کردن آنها هم گام برداریم.

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان هدف از برگزاری این نشست را تداوم نیت خیرخواهانه خیرین عنوان کرد و گفت: با توجه به اعتبارات ملی و استانی پیش‌بینی شده 150 کلاس درس تا پایان سال‌جاری احداث و تحویل آموزش و پرورش داده شود.

قربانی با اشاره به وجود 300 مدرسه غیراستاندارد در سطح استان بیان کرد: از این تعداد حدود 100 مورد آن درحال تعمیرات اساسی یا مقاوم‌سازی، 100 مورد به شیف دوم انتقال پیدا کرده و 100 مورد آن  از اعتبارات ملی و استانی در حال ساخت است

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان در جشنواره خیرین مدرسه ساز استان با بیان اینکه تامین فضاهای آموزشی ایمن و مناسب نیازمند توجه ویژه است، گفت: از محل اعتبارات استانی و ملی و مشارکت خیرین 75 مدرسه در استان احداث می شود.

 

آیت‌الله سیدمحمد حسینی‌شاهرودی ، اظهار داشت: ساخت مدرسه توسط خیرین از جهات مختلف کاری بسیار بزرگ و ‌باارزش است چراکه فرد عاقل در بندگی و زیر چتر خدا توشه آخرت خود را مهیا می‌کند.

وی تعلیم و تربیت انسان را مهم و با ارزش بیان کرد و افزود: انسان آموزش‌دیده و‌ دارای علم، می‌تواند همه را نجات دهد چراکه انسان به واسطه جهالتی که دارد به خود و‌ دیگران ظلم کرده اما اگر کسی اهل تربیت و دانش باشد، وارد این مسیر نمی‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان با بیان اینکه کمک خیرین در ساخت مدرسه برای محرومان اقدامی ارزشمند و ماندگار است، تصریح کرد: کسی که از مال دنیا به دیگران کمک کرده و گره از مشکل فردی بگشاید انسان عاقل و پیروزی است چراکه هم نام خوبی در این دنیا بجا می‌گذارد و‌ هم توشه آخرت خود را حفظ و ساخته است.

وی بیان کرد: همانگونه که معلم زکات علم و دانش خود را با آموزش به دانش‌آموزان پرداخت می‌کند، فرد ثروتمند نیز می‌تواند با خشیدن مال خود به نیازمندان از آزمون الهی سربلند خارج شود.

آیت‌الله حسینی‌شاهرودی با یادآوری اینکه تمام این دنیا فانی و ‌نابودشدنی است، گفت: امیدوارم همه انسان‌ها در این دنیا با انجام اقدامات خیرخواهانه و خداپسندانه و کمک به فقرا به‌فکر توشه آخرت خود باشند.

وی اظهار کرد: انسان‌هایی که از دنیا می‌روند، دسته‌ایی دلبسته به دنیا و دسته‌ایی دلبسته به رحمت الهی هستند که دسته دوم  در روز قیامت در امنیت کامل و با بهترین وضع زندگی می‌کنند چراکه در دوران طول عمر خود در دنیا، همواره از یاد خدا غافل نشده و توشه آخرت خود را خوب بسته‌اند.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان خاطرنشان کرد: کسی که از مال خود می‌بخشد هم از نظر وجودی و‌ هم از نظر معنوی به رشد مادی و معنوی می‌رسد و جای آن فرد در بهشت پایدار است

  

۲۰۱۹۰۷۰۶_۱۲۴۵۴۲.jpg۲۰۱۹۰۷۰۶_۱۲۴۴۰۵.jpg۲۰۱۹۰۷۰۶_۱۲۴۶۱۹.jpg۲۰۱۹۰۷۰۶_۱۲۴۷۱۴.jpg

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان کردستان طی مراسمی با حضور مدیر کل نوسازی مدارس استان کردستان، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان کردستان،فرماندار شهرستان سنندج ،فرماندار شهرستان قروه،رئیس آموزش و پرورش شهرستان قروه ، بخشدار و نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان کلنگ مدرسه 6 کلاسه به زمین خورد .

احمدی مدیر کل نوسازی مدارس استان ضمن تشکر از خانواده خیرمحترم  آقای ابراهیم زارعی فرماندار شهرستان سنندج که با اهدای زمین به ساخت این آموزشگاه همت کردند اظهار داشت مدرسه 6 کلاسه روستای وینسار شهرستان قروه در زمینی به مساحت 1900 متر مربع با 536 مترمربع فضای آموزشی و 24 متر مربع سرویس بهداشتی احداث خواهد شد .

گفتنی است آموزشگاه روستای وینسار بصورت مشارکت بنیاد محترم برکت و اداره کل نوسازی مدارس انجام خواهد شد که بنیاد برکت 50% از هزینه ساخت آن را متقبل نمود.

  

P1300888.JPGP1300905.JPGP1300887.JPGP1300898.JPG مهندس احمدی مدیر کل نوسازی مدارس استان کردستان در محل سامانه سامد (ارتباط مردم و دولت ) در جهت پاسخگویی به حل مسائل و مشکلات مردم  ارتباط مستقیم داشتند . این برنامه در خصوص اجر نهادن به مقام و منزلت همشهریان اختصاص یافت تا بطور مستقیم مسائل خود را پیگیری کنندP1300902.JPG

  

2657_orig.jpg

فراخوان مناقصه عمومی دومرحله ای شماره 594

اداره کل نوسازی مدارس استان کردستان در نظر دارد مناقصه عمومی جهت اجرای عملیات اجرای پروژه های  مشروحه ذیل از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید .کلیه مراحل مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران وبازگشایی پاکت ها  از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد )به آدرس www.setadiran.ir  انجام خواهد شد .لازم است مناقصه گران  در صورت عدم عضویت قبلی،مراحل ثبت نام در سایت مذکور ودریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند .تاریخ انتشار در سامانه 02/05/1398 می باشد . لازم به توضيح است هزينه درج آگهي فراخوان در روزنامه از برندگان مناقصه اخذ مي گردد.

مهلت  زمانی دریافت اسناد مناقصه از سایت :ساعت 19 مورخ 05/05/1398 و مهلت زمانی  ارائه پیشنهاد : ساعت 14 مورخ 16/05/1398 و زمان بازگشایی پاکت ها : ساعت 8 مورخ 17/05/1398 می باشد .

اطلاعات تماس دستگاه مناقصه گزارجهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص اسناد مناقصه وارائه پاکت الف  : 08733287276، مرکز پشتیبانی وراهبری سامانه :02127313131

رديفشماره عنوان پروژهمحل اجرامبلغ بر آورد (ريال)مبلغ تضمين(ریال)مدت اجرارتبه پيمانكار
1۲۰۹۸۰۰۳۴۶۷۰۰۰۰52تامين وتعمير سيستم گرمايشي مدارس مناطق آموزشي کامياران و موچشمناطق آموزشي کامياران و موچش 7,045,621,294   352,290,000   5  ماهپيمانكاران واجد شرايط
2۲۰۹۸۰۰۳۴۶۷۰۰۰۰53تامين وتعمير سيستم گرمايشي مدارس منطقه آموزشي بيجارمنطقه آموزشي بيجار 14,511,972,517   725,600,000   5  ماهپيمانكاران واجد شرايط
3۲۰۹۸۰۰۳۴۶۷۰۰۰۰54تامين و تعمير سيستم گرمايشي مدارس منطقه آموزشي زيويهمنطقه آموزشي زيويه 5,199,291,355   259,970,000   5  ماهپيمانكاران واجد شرايط
4۲۰۹۸۰۰۳۴۶۷۰۰۰۰55تامين و تعمير سيستم گرمايشي مدارس مناطق آموزشي دهگلان و سريش آبادمناطق آموزشي دهگلان و سريش آباد 4,336,207,032   216,820,000   5  ماهپيمانكاران واجد شرايط
5۲۰۹۸۰۰۳۴۶۷۰۰۰۰56تامين و تعمير سيستم گرمايشي مدارس منطقه آموزشي بانهمنطقه آموزشي بانه 4,962,443,310   248,130,000   5  ماهپيمانكاران واجد شرايط
6۲۰۹۸۰۰۳۴۶۷۰۰۰۰57تامين و تعمير و سيستم گرمايشي مدارس منطقه آموزشي ديواندرهمنطقه آموزشي ديواندره 3,885,261,360   194,270,000   5  ماهپيمانكاران واجد شرايط
  

images.jpg

فراخوان مناقصه عمومی دومرحله ای شماره 593

اداره کل نوسازی مدارس استان کردستان در نظر دارد مناقصه عمومی جهت اجرای عملیات اجرای پروژه های  مشروحه ذیل از طریق سامانه تدارکات الکترونیکی دولت برگزار نماید .کلیه مراحل مناقصه از دریافت اسناد مناقصه تا ارائه پیشنهاد مناقصه گران وبازگشایی پاکت ها  از طریق درگاه سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد )به آدرس www.setadiran.ir  انجام خواهد شد .لازم است مناقصه گران  در صورت عدم عضویت قبلی،مراحل ثبت نام در سایت مذکور ودریافت گواهی امضای الکترونیکی را جهت شرکت در مناقصه محقق سازند .تاریخ انتشار در سامانه 20/04/1398 می باشد . لازم به توضيح است هزينه درج آگهي فراخوان در روزنامه از برندگان مناقصه اخذ مي گردد.

مهلت  زمانی دریافت اسناد مناقصه از سایت :ساعت 19 مورخ 24/04/1398 و مهلت زمانی  ارائه پیشنهاد : ساعت 14 مورخ 05/05/1398 و زمان بازگشایی پاکت ها : ساعت 9 مورخ 06/05/1398 می باشد .

اطلاعات تماس دستگاه مناقصه گزارجهت دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص اسناد مناقصه وارائه پاکت الف  : 08733287276، مرکز پشتیبانی وراهبری سامانه :02127313131

رديفشماره عنوان پروژهمحل اجرا(شهر)محل اجرا(روستا)مبلغ بر آورد (ريال)مبلغ تضمين(ریال)مدت اجرارتبه پيمانكار
12098003467000048تکمیل مدررسه 6 کلاسه نوره سنندجسنندجنوره 11,802,408,617   590,130,000   9  ماهپيمانكاران واجد شرايط
2۲۰۹۸۰۰۳۴۶۷۰۰۰۰49تکمیل کانون فرهنگی تربیتی دهگلاندهگلان- 18,634,052,147   931,710,000   12  ماهپيمانكاران واجد شرايط
3۲۰۹۸۰۰۳۴۶۷۰۰۰۰50احداث مدرسه 6 کلاسه وینسار قروهقروهوینسار 18,406,093,678   920,310,000   12  ماهپيمانكاران واجد شرايط
4۲۰۹۸۰۰۳۴۶۷۰۰۰۰51احداث مدرسه 6 کلاسه فلزی پادگان سقزسقز- 19,944,657,788   997,240,000   12  ماهپيمانكاران واجد شرايط
5۲۰۹۸۰۰۳۴۶۷۰۰۰۰40تکمیل استخر شهرستان مریوانمریوان- 9,756,167,484   487,810,000   6  ماهپيمانكاران واجد شرايط
1 - 10بعدی