پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
جمعه ٢٩ شهریور ١٣٩٨
List 'بنر' does not exist at site with URL 'http://portal/kurd/news'.
مراسم كلنگ زني احداث مدرسه 9 كلاسه  به دست خير مدرسه ساز عبدالله عزيزي

مراسم كلنگ زني احداث مدرسه 9 كلاسه  به دست خير مدرسه ساز عبدالله عزيزي

مراسم كلنگ زني احداث مدرسه 9 كلاسه  به دست خير مدرسه ساز عبدالله عزيزي
 
كلنگ احداث مدرسه 9 كلاسه راهنمايي در معيت مسئولين اجرايي به دست خير مدرسه ساز عبدالله عزيزي پيشكسوت عرصه علم و ورزش در روستاي دوشان از توابع سنندج در مورخه يكشنبه 21/4/88 به زمين زده شد.

در اين مراسم معنوي كه با حضور پر شور اهالي روستاي دوشان و دانش آموزان و همچنين تني چند از مسئولين استاني برگزار گرديد، در ابتدا آقاي ساكي رياست سازمان آموزش و پرورش استان كردستان ضمن خيرمقدم به شركت كنندگان در اين مراسم ، در رابطه با ارزش معنوي كار خيرين در پيشگاه خدا و بندگان خدا  اذعان نمودند كه اين افتخاري بس عظيم است كه نصيب هر كس با تمكن مالي نميشود.

ايشان در ادامه سخنان از مدرسه و دانش آموزان بعنوان سلولهاي بنيادي توسعه و فرهنگ نام برد و گفت:

در مدارس خير ساز معلمان ديگر لازم نيست به دانش آموزان درس گذشت و و نوع دوستي و دستگيري از افتادگان آموخت چراكه هر دانش آموزي كه از زير تابلوي آموزشكاه عبور مي كند همه اين دروس معنوي را قلبا حس نموده و نيكوكاري مي آموزد.


ايشان در پاره اي ديگر از سخنان به تخصيص اعتبار مدرسه سازي توسط دولت اشاره نموده و كمك خيرين مدرسه ساز را مكمل اين همياريها و تسريع در آموزش بهتر دانش آموزان خواندند.همچنين تعهد خيرين مدرسه ساز استان كردستان را درسالجاري بالغ بر18 ميليارد تومان ذكر و اين مبلغ قابل توجه را ناشي از فرهنگ غني خيرخواهانه و علم پروري مردمان استان كردستان عنوان نمودند.

در ادامه برنامه ها نيز كلنگ احداث مدرسه 9 كلاسه راهنمايي به دست آقايان مهرشاد نماينده استاندار و عبدالله عزيزي خير مدرسه ساز برزمين زده شد .

لازم به ذكر است مدرسه فوق در زميني به مساحت 3000 متر مربع با برآورد  8 ميلياردو300ميليون ريال صد در صد مردمي توسط شركت بابك احداث اجرا و نظارت پروژه توسط نوسازي مدارس استان كردستان انجام ميگيرد .